Pomogła bezdomnemu. Po 14 latach znów się spotkali. Nie uwierzycie, w jakim był stanie

Date:

Jeanah Nomelli poznała Willa Levensa, kiedy jako bezdomny grzebał w śmietniku. Kobieta postanowiła mu pomóc. 14 lat później Jeanah spotkała Willa na stacji benzynowej. Mężczyzna zapytał, czy go pamięta i opowiedział, jak jej pomoc zmieniła jego życie.

Pierwsze spotkanie Jeanah z Willem

Will Levens wiódł spokojne życie u boku ukochanej żony. Jego świat zawalił się, kiedy żona nagle zmarła, a ten nie potrafiąc poradzić sobie z jej stratą, sięgnął po heroinę. Uzależnił się od narkotyku już po pierwszym razie. Przez nałóg stracił wszystko. Kiedy spotkał na swojej drodze Jeanah Nomelli był już bezdomnym.

Jeanah zwróciła na Willa uwagę, bo grzebał w śmieciach. Ten widok tak ją przejął, że zapytała, dlaczego to robi i jak to się stało, że jest bezdomny. Will opowiedział jej wtedy o stracie żony i popadnięciu w nałóg z cierpienia. Wstrząśnięta losem Willa, Jeanah postanowiła mu pomóc. Dała Willowi buty i kurtkę, żeby nie zamarzł i podarowała 7 dolarów na dowód osobisty, ale kazała mu obiecać, że nie wyda ich na narkotyki. Will potem zapadł się pod ziemię, a Jeanah przez lata zastanawiała się, co się z nim stało.

Spotkanie Jeanah z Willem po latach

Jeanah i Will spotkali się ponownie po 14 latach. Will zauważył Jeanah na stacji benzynowej. Gdy kobieta tylko wyszła z toalety, stanął przed nią i ze łzami w oczach zapytał, czy go pamięta. Przypomniał jej, jak podarowała mu buty i kurtkę. Jeanah od razu wiedział, że to Will. Jeanah i Will stali na środku stacji benzynowej płacząc i poprosili obsługę o zrobienie im zdjęcia.

Okazało się, że Will dotrzymał danego słowa. Zdobył dowód. Wyszedł z nałogu. Znalazł pracę i mieszkanie. Odnalazł również na nowo miłość i ponownie wziął ślub.

Historia Jeanah i Willa dowodzi, że życzliwość i dobro mają wielką moc.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...