Klasyczna gra „GoldenEye 007” pojawi się na Nintendo Switch i Xbox

0
81

„GoldenEye 007”, klasyczna strzelanka stworzona na Nintendo 64 w 1997 roku, powraca na Nintendo Switch i Xbox ponad 25 lat później.

Oparta na filmie „GoldenEye” z 1995 roku, gra toczy się na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku. Głównym bohaterem jest James Bond – agent 007, który ma za zadanie powstrzymać przestępców przed wykorzystaniem tytułowego uzbrojonego satelity, który w niepowołanych rękach może stanowić wielkie zagrożenie dla całego świata. Wersja Xbox została „wiernie odtworzona i ulepszona”, a gra na konsoli Switch oferuje również tryb online dla wielu graczy.

https://images.purexbox.com/e4dcebcd92375/heres-the-complete-list-of-all-xbox-achievements-in-goldeneye-007.large.jpg

„GoldenEye 007” był hitem zaraz po wydaniu: IGN przyznał mu ocenę 9,7/10 w 1997 r., chwaląc jego grafikę jako „wspaniałą”.

Aby uzyskać dostęp do gry, użytkownicy Switcha będą musieli wykupić subskrypcję członkostwa online oraz pakietu rozszerzeń, który zawiera niektóre gry Nintendo 64 oraz zawartość do pobrania dla popularnych gier, takich jak „Mario Kart 8 Deluxe” i „Animal Crossing: New Horizons”. Gracze Xbox muszą subskrybować Xbox Game Pass, usługę, która umożliwia graczom dostęp do setek gier z jej serwera.

Powrót „GoldenEye 007”, często określanej jako jedna z najlepszych gier wideo wszech czasów, przygotowywano od lat. The Verge poinformował w zeszłym roku, że problemy z prawami uniemożliwiały programistom wydawanie gry na nowsze konsole, w tym na Xboxie, od co najmniej 2008 roku.

Brak postów do wyświetlenia