Kourtney Kardashian przeszła operację ratującą życie jej nienarodzonego dziecka

0
61
Kourtney Kardashian (NBC News)

Travis Barker potwierdza, że jego żona ​​Kourtney Kardashian przeszła operację płodu, która uratowała życie ich nienarodzonego dziecka.

Niedawno media obiegła informacja, że perkusista zespołu Blink-182 musiał pilnie opuścić zespół, który przebywał w trasie koncertowej, i wrócić natychmiast do domu. Chodzi o nagłą sprawę rodzinną. Początkowo Travis Baker nie komentował sprawy i nie podawał szczegółów swojego powrotu do domu. Przypuszczano jednak, że mogło to mieć związek z jego żoną, która jest w zaawansowanej ciąży.

Travis Barker i Kourtney Kardashian potwierdzili, że aby uratować życie ich nienarodzonego dziecka, Kourtney musiała przejść skomplikowaną operację. Na szczęście zabieg się udał i udało się utrzymać dziecko przy życiu. To była operacja płodu, którą należało trzymać w tajemnicy do czasu poznania wyniku. Teraz gdy niebezpieczeństwo minęło, Kourtney Kardashian opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie.

„Będę zawsze wdzięczna moim niesamowitym lekarzom za uratowanie życia naszego dziecka. Jestem dozgonnie wdzięczna mojemu mężowi, który przyjechał do mnie z trasy koncertowej, aby być ze mną w szpitalu i opiekować się mną potem, moja ostoja. I mojej mamie, dziękuję, że trzymałaś mnie za rękę. Jako osoba, która w przeszłości miała trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach przed pilną operacją płodu. Nie sądzę, że ktokolwiek, kto nie przeżył podobnej sytuacji, jest w stanie zrozumieć to uczucie strachu. Mam zupełnie nowe zrozumienie i szacunek dla mam, które musiały walczyć o swoje dzieci, będąc w ciąży” – wyznała Kourtney Kardashian.

CZYTAJ: Było blisko, ale nie będzie półfinału US Open dla Polski. Linette i Zieliński odpadają z debla w ćwierćfinale

CZYTAJ: Adam Driver uderza w Netflix i Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia