Partnerka Ronaldo zachwyca na Festiwalu Filmowym w Wenecji

0
117
(foto: tuttosport)

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, niedawno odwiedziła Wenecję i jak co roku pozowała na czerwonym dywanie trwającego do 9 września słynnego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Georgina Rodriguez przyciągnęła wzrok jeszcze bardziej niż zwykle, a wszystko za sprawą czerwonej sukni, która przypominała Julię Roberts z filmu „Pretty Woman”. Rodriguez była jednym z gości zaproszonych na pokaz „La Mostry”, a jej wygląd na czerwonym dywanie miał stać się tematem rozmów projektantów.

Rodriguez wyróżniała się w długiej czerwonej sukni i białych rękawiczkach. Na szyi miała wydatną biżuterię, która dopełniała spektakularnego wyglądu, a na stopach masywne czarne lakierowane buty na obcasach. Wygląd Georginy Rodriguez przypominał ten, który nosiła Julia Roberts w „Pretty Woman”, filmie romantycznym, który opowiada historię prostytutki Vivian Ward, która zostaje zatrudniona przez majętnego biznesmena Edwarda Lewisa jako reprezentacyjna dama do towarzystwa. Sukienka, którą mamy na myśli to ta, którą Roberts ma na sobie w scenie w operze.

CZYTAJ: Było blisko, ale nie będzie półfinału US Open dla Polski. Linette i Zieliński odpadają z debla w ćwierćfinale

CZYTAJ: Adam Driver uderza w Netflix i Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia