Liam Gallagher z dobrą nowiną. Fani nie są zachwyceni. Dlaczego?

0
81
Liam Gallagher (dailystar)

Liam Gallagher zapowiedział nowe wydawnictwo. Trudno sobie wyobrazić jak musiał być zdziwiony, kiedy przeczytał na Twitterze, że fani są rozczarowani tymi nowinami. Dlaczego tak zareagowali na oświadczenie Gallaghera?

Można śmiało powiedzieć, że 50-letni Liam Gallagher zgromadził rzeszę wiernych fanów przez ponad 20 lat w biznesie. W końcu tworzył legendarny zespół Oasis do czasu, aż popadł w trwający do dziś konflikt swoim bratem Noelem Gallagherem. Wiele fanów chce, aby Liam ponownie zjednoczył się ze starszym bratem Noelem, i wznowił działalność Oasis. W ostatnich dniach myśleli nawet, że pojednanie braci w końcu stanie się faktem.

W środę (28 czerwca) fani myśleli, że dwaj bracia w końcu odłożyli na bok swoje różnice po tym, jak Liam ujawnił, że wkrótce ogłosi „biblijne” oświadczenie. Fani od razu zalali komentarzami sekcję odpowiedzi. Wielu zastanawiało się, czy ponowne spotkanie Oasis jest w kartach. Niestety dla fanów, oświadczenie Liama ​​nie miało nic wspólnego z jego zwaśnionym bratem i byłym zespołem. Okazało się, że ogłosił imprezę z okazji wydania albumu koncertowego.

Zgodnie z oczekiwaniami, zwolennicy Liama ​​nie byli zadowoleni. Jedna osoba napisała pod ogłoszeniem: „Niezbyt wielkie ogłoszenie”. Ktoś inny zgodził się i napisał: „Z pewnością to nie jest ogłoszenie? Nawet nowa muzyka byłaby bardziej ekscytująca”.

CZYTAJ: Netflix krytykowany za kapitalizację tragedii łodzi podwodnej Titan. O co chodzi?

CZYTAJ: Składają ofertę za Harry’ego Kane’a, ale fani uważają, że cena jest „lekceważąca”

Brak postów do wyświetlenia