Martin Scorsese potwierdza prace nad nowym filmem. O czym opowie „The Wager”?

0
111
Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio (fot. Twitter)

Choć najnowszy film Martina Scorsese, „Czas krwawego księżyca” , nie miał jeszcze premiery, od dawna krążą po sieci plotki, że Scorsese pracuje już nad kolejnym projektem. Teraz reżyser potwierdza doniesienia. Oto co wiemy o „The Wager”.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Martin Scorsese pracuje już ponoć nad kolejnym projektem, choć jego „Czas krwawego księżyca” jeszcze nie miał premiery. Teraz okazuje się, że doniesienia mediów, o których wówczas pisaliśmy, są prawdziwe. Co więcej, przy swojej nowej produkcji Scorsese znów podjął współpracę z tym samym aktorem, który zagrał w „Czasie krwawego księżyca”.

Martin Scorsese potwierdził w wywiadzie dla „The New York Times”, że pracuje nad nowym filmem. Reżyser przyznał też, że główną rolę ponownie powierzył Leonardo DiCaprio. Będzie to ósmy raz kiedy DiCaprio zagra u Scorsese. Owocem ich ostatniej współpracy jest „Czas krwawego księżyca”, który niedługo wejdzie do kin. Ich kolejnym wspólnym projektem będzie „The Wager”.

„The Wager” ma być adaptacją książki „The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder” Davida Granna. Opowie o załodze statku brytyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, który rozbił się u wybrzeży dzisiejszego Chile. Głównym bohaterem filmu będzie kapitan okrętu David Cheap i jego problemach z załogą, która zaczęła się buntować, co doprowadziło do powstania walczących ze sobą frakcji. Historia przedstawi wydarzenia z pokładu oraz momentu, kiedy rozbitków uratowano i postawiono przed sądem wojennym, gdzie kłócili się między sobą i oskarżali wzajemnie o zbrodnie.

CZYTAJ: EL. Euro 2024. Przerwano mecz Belgia-Szwecja. Nie żyje dwóch kibiców Szwecji

CZYTAJ: Paul McCartney szczerze i stanowczo o Yoko Ono i jej związku z Johnem Lennonem

Brak postów do wyświetlenia