McDonald’s wprowadza nowy typ restauracji. Czym jest CosMc’s?

0
107
McDonald's (Fox Business)

McDonald 's to najsłynniejsza franczyza restauracji typu fast food na świecie. Obecnie posiada prawie 40 000 restauracji w ponad 100 krajach. Do tej pory firma otwierała tradycyjne restauracje typu fast food z przestronnymi salami i uzupełniającą usługą „na wynos”, jednak firma zdecydowała się rozbudować swoją działalność i wprowadzić nowy format restauracji o nazwie CosMc’s. Czym jest CosMc’s?

Do tej pory McDonald’s otwierał tradycyjne restauracje typu fast food. Obecnie posiada prawie 40 000 restauracji w ponad 100 krajach, a w rankingu przodują Stany Zjednoczone, za nimi plasują się Chiny i Japonia. Firma zdecydowała się rozbudować swoją działalność i wprowadzić nowy format restauracji o nazwie CosMc’s.

Jest to odmiana lokalu oparta przede wszystkim na opcji „na dowóz” i „na wynos”, dlatego zaprojektowana jest z myślą o znacznie mniejszych jadalniach. McDonald’s od jakiegoś czasu wstrzymywał się z otwieraniem swoich lokali, dlatego zdecydował się na promocję tego działania. Mniejsze środowiska będą oznaczać, że oddziały te będzie można szybko zbudować, a ponadto będą to bardziej wydajne i realistyczne obiekty dostosowane do nowych wymagań konsumentów.

– CosMc’s to małoformatowy koncept z całym DNA McDonald’s, ale mający własną, niepowtarzalną osobowość. Głównym powodem, dla którego możemy teraz myśleć o tym formacie, jest rozwój, jaki nastąpił w dziedzinie technologii cyfrowych i dostaw. – wyjaśnił dyrektor generalny korporacji, Chris Kempczinski.

CZYTAJ: Brighton wypożyczył napastnika Hiszpanii z Barcelony w Deadline Day
CZYTAJ: Manchester United podpisze kontrakt z pomocnikiem Fiorentiny

Brak postów do wyświetlenia