Karygodne zachowanie kibica na US Open. Krzyczał słowa Hitlera. Tenisista przerwał mecz

0
67
Alexander Zverev i sędzia wypraszający kibica z trybun za użycie słów Hitlera w stronę Zvereva (talksport)

W meczu 1/8 finału US Open z Jannikiem Sinnerem niemiecki tenisista Alexander Zverev przeżył moment, którego się nie spodziewał. W czwartym secie ktoś z trybun krzyknął: „Deutschland uber alles”, co oznacza „Niemcy ponad wszystko!”. Zverev zatrzymał mecz. Reakcja sędziego, kapitalna!

Pojedynek Jannika Sinnera z Alexandrem Zverevem był pełen emocji. Publika była tak zaangażowana w wydarzenia na korcie, że sędzia kilkukrotnie prosił o uspokojenie się i ciszę na trybunach. Choć wiele już widziano na meczach Zvereva, chyba nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w czwartym secie spotkania.

Zverev przerwał mecz i poinformował sędziego głównego o tym, co usłyszał.

– Właśnie powiedział najsłynniejsze zdanie Hitlera na świecie. To niedopuszczalne. To niewiarygodne – powiedział Zverev.

Sędzia zwrócił się natychmiast do publiczności.

– Kim jest ten mądrala, który to właśnie powiedział? Podnieś rękę! Kto to powiedział? Kto to powiedział? Kto to powiedział? Wyprowadzimy go stąd – powiedział sędzia.

Sędzia zidentyfikował kibica i powiedział Zverevowi, że mężczyzna zostanie wyprowadzony. Tak też się stało. Ochrona wyprosiła go z Arthur Ashe Stadium. Reszta tłumu wygwizdała tę osobę.

Alexander Zverev wygrał ten mecz. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Carlos Alcaraz, który broni tytułu US Open sprzed roku.

CZYTAJ: Było blisko, ale nie będzie półfinału US Open dla Polski. Linette i Zieliński odpadają z debla w ćwierćfinale

CZYTAJ: Adam Driver uderza w Netflix i Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia