Mrozu, Igo i Vito Bambino przemówili do fanów po odwołaniu finału Męskiego Grania 2023

0
113
Męskie Granie 2023 (eBilet.pl)

To miało być wielkie święto muzyki. Niestety pogoda pokrzyżowała plany. Ze względu na oberwanie chmury i gwałtowną burzę odwołano finał tegorocznej trasy Męskie Granie. Teraz skład orkiestry – Mrozu, Igo i Vito Bambino — przerywa milczenie i daje nadzieję, że może jednak finał się odbędzie.

To był szok! Na chwilę przed rozpoczęciem finału Męskiego Grania 2023, koncert został odwołany. Organizatorzy obawiali się o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia po tym, jak doszło do oberwania chmury i rozpętała się burza. Dlatego też podjęli decyzję o zakończeniu imprezy i ewakuacji tłumu. Po licznych zapytaniach poinformowali na swoich mediach społecznościowych, że nie będzie nowej daty finału. To się jednak może zmienić. Tak przynajmniej sugerują ostanie doniesienia.

Twarzami tegorocznej orkiestry Męskiego Grania byli Mrozu, Igo i Vito Bambino. Po niespodziewanym obrocie sprawy muzycy milczeli. Pierwszy odezwał się Vito Bambino, który dzień po planowanym koncercie nagrał się na InstaStories. Artysta był zawiedziony, że nie mógł pożegnać się z fanami finałowym występem trasy. Stanowczo poparł decyzję organizatorów festiwalu, mówiąc, że to była absolutnie słuszna decyzja, ponieważ sam widział, co się działo z pogodą. Na koniec dodał, że choć nie wie w jakich okolicznościach i kiedy, czuje, że jeszcze będzie mu dane dokończyć ten występ. Drugi przerwał milczenie Mrozu, który opublikował post z kilkoma zdjęciami podsumowującymi festiwal i podziękował wszystkim za wszystkie wspólne chwile. Ostatni odezwał się Igo. Wokalista przemówił do fanów w środę. W swoim InstaStories również poparł w 100% decyzję organizatorów o anulowaniu koncertu i powiedział, że wie, iż był to jedyny słuszny ruch. Co więcej, podobnie jak Vito Bambino, stwierdził, że na pewno jeszcze spotka się z tymi, z którymi nie mógł świętować finału Męskiego Grania 2023, choć nie wie jeszcze kiedy i w jaki sposób.

Wypowiedzi muzyków napawają nadzieją, że organizatorzy Męskiego Grania szykują coś, co pozwoli zamknąć festiwal. Czy faktycznie tak jest? Przedstawiciele imprezy nie wypowiedzieli się jeszcze w sprawie. Należy pamiętać, że takie wydarzenie to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, które jest trudne do zorganizowania i wymaga wielu formalności.

CZYTAJ: Pomimo 2-letniej przerwy Simone Biles wygrywa historyczny tytuł!

CZYTAJ: Brytyjczycy wybrali najlepszy film z serii o Jamesie Bondzie

Brak postów do wyświetlenia