Netflix chce wypuścić przerażający serial dokumentalny o zbrodni, która zainspirowała „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

0
318
Netflix (HDTVPolska)

Na fanów horrorów czeka nie lada gratka. Netflix przygotowuje się do wypuszczenia mrożącego krew w żyłach serialu dokumentalnego, który zainspirował przerażający horror „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

Na platformie Netflix pojawi się wkrótce nowy serial dokumentalny opisujący przerażające prawdziwe wydarzenia, które zainspirowały „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

Wyreżyserowany przez Christophera Holta film „Obecność 3: Na rozkaz diabła” przygląda się pierwszemu – i jedynemu – momentowi, w którym opętanie przez demony zostało oficjalnie użyte jako obrona w amerykańskim procesie o morderstwo. Widzowie, którzy odważyli się zobaczyć film, już wiedzą, o czym będzie nadchodząca seria dokumentalna, ale ci, którzy go nie widzieli – oto, o czym opowie.

W 1981 roku Arne Cherenne Johnson twierdził, że został opętany przez demoniczną istotę, która zmusiła go do zamordowania podczas imprezy właściciela domu, Alana Bono. Pomimo przyznania się do morderstwa Johnson zaprzeczył wszelkiej osobistej odpowiedzialności za zbrodnię, zamiast tego obwiniając nadprzyrodzoną siłę, która kierowała jego rękami. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych taka obrona została oficjalnie skierowana do sądu, a oszałamiająca sprawa trafiła do sądu. Aby bronić sprawy Johnsona, do obrony powołano zespół ekspertów zajmujących się polowaniem na duchy, aby udowodnić jego niewinność.

Ta mrożąca krew w żyłach opowieść podbiła media i od tego czasu została zaadaptowana zarówno na ekran, jak i do książek, w tym do niezwykle popularnego filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Nadchodząca produkcja Netflixa ma opowiedzieć historię na podstawie wywiadów osób bezpośrednio związanych z wydarzeniami.

Przypomnijmy, że małżeństwo badaczy zjawisk paranormalnych, które ukazane jest w serii filmów „Obecność” istniało naprawdę. Lorraine Warren uczestniczyła pracach nad dwiema pierwszymi częściami „Obecności”. Ed Warren był jedynym świeckim demonologiem uznawanym przez Watykan.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, seria Netflixa pojawi się na chwilę przed lub w dniu Halloween.

CZYTAJ: Brighton wypożyczył napastnika Hiszpanii z Barcelony w Deadline Day

CZYTAJ: Manchester United podpisze kontrakt z pomocnikiem Fiorentiny

Brak postów do wyświetlenia