TMZ: Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się

0
120
Joe Jonas i Sophie Turner (people)

Informatorzy TMZ twierdzą, że Joe Jonas i Sophie Turner szykują się do rozwodu. Joe Jonas ponoć już skontaktował się z prawnikami i ma być o krok od złożenia dokumentów rozwodowych do sądu.

Para miała ponoć poważne problemy od co najmniej 6 miesięcy. Przez ostatnie 3 miesiące to Joe Jonas miał opiekował się dwójką ich małych dzieci, nawet gdy jego zespół koncertował.

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że nie było żadnych zewnętrznych oznak kłopotów. Joe i Sophie razem uczestniczyli w wydarzeniach. Jednak w ostatnich tygodniach widziano Joe Jonasa bez obrączki. Niedawno sprzedali też swoją rezydencję w Miami. Kupili to miejsce zaledwie rok temu i sprzedali je dość szybko, z przyzwoitym zyskiem.

Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się w 2019 roku. Szybko powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, ponieważ już w 2020 roku i kolejne w 2022 roku. Joe Jonas niedawno wybrał się z braćmi w trasę koncertową i planuje występować przez całą zimę. W ostatnich latach Sophie Turner grała w telewizji i filmach, ale nie była tak aktywna jak za czasów roli w serialu „Gra o tron”.

CZYTAJ: Brighton wypożyczył napastnika Hiszpanii z Barcelony w Deadline Day

CZYTAJ: Manchester United podpisze kontrakt z pomocnikiem Fiorentiny

Brak postów do wyświetlenia