Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio ponownie połączą siły. Nad czym teraz pracują?

0
82
Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese (wyborcza.pl)

Pozostał nieco ponad miesiąc, zanim „Killers of the Flower Moon”, adaptacja książki Davida Granna w reżyserii Martina Scorsese, trafi do kin na całym świecie. Już teraz jednak wiemy, że reżyser znowu będzie współpracować z DiCaprio. Będzie to kolejna adaptacja powieści Granna.

Bez zaplanowanej daty premiery film będzie siódmym razem, gdy Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese połączą siły w Hollywood. W międzyczasie widzowie będą mogli podziwiać duet w filmie „Killers of the Flower Moon”, którego premiera odbędzie się 20 października 2023 roku. W produkcji wystąpi także Robert De Niro.

Tymczasem, według Espinofa, Scorsese pracuje nad kolejnym projektem z DiCaprio. Duet ma ponoć ożywić książkę „The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder ”, której streszczenie brzmi: „Osadzona w latach czterdziestych XVIII wieku historia zaczyna się, gdy połatany statek z 30 wychudzonymi mężczyznami ląduje na wybrzeżu Brazylii”. Brzmi to nieco tajemniczo, ale już na to czekamy, ponieważ z połączenia Scorsese z DiCaprio zawsze rodzą się dobre filmy.

CZYTAJ: Skandal na US Open. Zachowanie Kazacha skrytykował nawet „niegrzeczny chłopiec tenisa” Nick Kygrios

CZYTAJ: Taylor Swift jest pierwszą artystką, która miesięcznie osiąga 100 milionów słuchaczy Spotify

Brak postów do wyświetlenia