Interaktywna komedia od Netflix. To TY decydujesz o losach bohaterów!

0
267
Kadr z "Wybierz miłość" (Netflix)

Interaktywna komedia „Wybierz miłość” to nowość Netflixa, w której to ty decydujesz o fabule i losach bohaterów. Film od dziś można oglądać na platformie.

Netflix stale szuka sposobów na przyciągnięcie nowych subskrybentów. Teraz stworzył komedię romantyczną, w której to widzowie zadecydują o losach bohaterów. Wszystko dzięki temu, że film jest interaktywny. W trakcie seansu na ekranie wyświetlają ci się pytania, w których Netflix pyta, co ma teraz zrobić dany bohater. Następnie w filmie wydarza się to, co wybrałeś wśród sugerowanych przez Netflix odpowiedzi.

Film nosi tytuł „Wybierz miłość” i jest produkcją, w której widzowie mają wpływ na rozwój fabuły, pamiętając, że każdy wybór ma swoje konsekwencje. O czym opowie fabuła?

Bohaterką jest Cami. Kobieta na pozór spełniona. Cami Conway ma wszystko. Ma dobrą pracę, lokum i właśnie szykuje się do swojego ślubu. Czegoś jej jednak brakuje. Czuje, że jej życie mogło wyglądać lepiej. Zastanawia się, czy aby nie przegapiła szansy bycia piosenkarką i czy Paul to doby kandydat na męża. Tym razem to jednak nie ona sama, a my zdecydujemy o jej losach. To my poprzez wybory zadecydujemy jaką drogę życia wybierze Cami. Decyzje będą miały swoje konsekwencje.

CZYTAJ: Skandal na US Open. Zachowanie Kazacha skrytykował nawet „niegrzeczny chłopiec tenisa” Nick Kygrios

CZYTAJ: Taylor Swift jest pierwszą artystką, która miesięcznie osiąga 100 milionów słuchaczy Spotify

Brak postów do wyświetlenia