Netflix i La Liga łączą siły. Nagrają serial o sezonie 2023/2024 [ZWIASTUN]

0
164

Netflix i La Liga właśnie udostępniły zwiastun nadchodzącego serialu dokumentalnego o sezonie 2023/2024 w La Lidze i jej hiszpańskich drużynach piłkarskich. Produkcja będzie śledzić zawodników i menedżerów zaangażowanych w La Ligę na meczach i poza boiskiem. Końcówka trailera zapowiada, że w projekcie weźmie udział również Robert Lewandowski!

Przygoda Netflixa ze sportowymi serialami dokumentalnymi zaczęła się na dobre od produkcji z 2019 roku „Formuła 1: Jazda o życie”. Potem, w 2022 roku, Netflix śledził przez cały sezon zmagania najlepszych tenisistów w „Break Point”. Teraz platforma wkracza w świat piłki nożnej.

Netflix i La Liga właśnie udostępniły zwiastun nadchodzącego serialu dokumentalnego o hiszpańskich drużynach piłkarskich. Produkcja, która będzie śledzić La Ligę w sezonie 2023/2024, pokaże najciekawsze momenty z boiska, z życia zawodników i menedżerów zaangażowanych w jedne z najważniejszych rozgrywek piłkarskich na świecie. Końcówka zapowiedzi serialu, którą możecie zobaczyć poniżej, sugeruje, że kamery będą śledzić również polską gwiazdę FC Barcelony, czyli Roberta Lewandowskiego.

Seria Netflixa o La Lidze jest w fazie przedprodukcyjnej. Netflix będzie miał wyłączny dostęp do zawodów, a także do zawodników. Seria o La Lidze będzie podążać za całą ligą, a nie tylko jedną drużyną czy zawodnikiem, w walce o różne cele: walce o tytuł, dostęp do europejskich rozgrywek czy utrzymanie w lidze.

Brak postów do wyświetlenia