Nie żyje 19-letni wnuk Roberta De Niro

0
160
Leandro De Niro, Drena De Niro, Robert De Niro (New York Post)

Chwilę po tym, jak legendarny Robert De Niro został kolejny raz ojcem, media obiegła straszna wiadomość. Zmarł wnuk aktora. Leandro De Niro miał 19 lat. Co się stało?

W poniedziałek 3 lipca podano do wiadomości publicznej informację o śmierci Leandro De Niro Rodrigueza, 19-letniego wnuka Roberta De Niro. O śmierci wnuka De Niro poinformowała w oficjalnym oświadczeniu jego matka i córka De Niro, Drena De Niro.

-Mój piękny, słodki aniołku. Kochałam cię nie do opisania od chwili, gdy poczułam cię w brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem i wszystkim, co kiedykolwiek było czyste i prawdziwe w moim życiu. Chciałbym być teraz z tobą. Chciałbym być z tobą. Nie wiem, jak żyć bez ciebie, ale spróbuję iść dalej i szerzyć miłość i światło, którym sprawiłeś, że poczułam się twoją mamą. Byłeś tak głęboko kochany i doceniany i chciałbym, żeby sama miłość mogła cię uratować. Tak mi przykro, moje dziecko, tak mi przykro. Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju mój drogi chłopcze.- napisała Drena De Niro na swoich mediach społecznościowych.

Robert De Niro również wydał oświadczenie. Aktor podziękował za słowa wsparcia i otuchy oraz poprosił o okazanie szacunku jego rodzinie, dając im w spokoju opłakać stratę.

Z nieoficjalnym informacji publikowanych przez amerykańską prasę wynika, że wnuk hollywoodzkiego aktora miał umrzeć z przedawkowania. Narkotyki miały zostać znalezione przy jego ciele.

CZYTAJ: Mats Wilander przekonany, że Andy Murray może wygrać w tym roku Wimbledon

CZYTAJ: Ile par okularów zużyto przy kręceniu serii o Harrym Potterze?

Brak postów do wyświetlenia