Obsada „Przyjaciół” przerwywa milczenie. Cox, Kudrow, Aniston, LeBlanc i Schwimmer żegnają Perry’ego

0
96
"Przyjaciele" (fot. rp.pl)

To właśnie na to oświadczenie czekał cały świat i to jego brak rozczarowywał fanów serialu „Przyjaciele”. Obsada „Przyjaciół” przerywa milczenie i we wspólnym oświadczeniu żegna zmarłego nagle Matthew Perry’ego. Cox, Kudrow, Aniston, LeBlanc i Schwimmer składają deklarację.

Matthew Perry, który zyskał światową sławę dzięki roli Chandlera w kultowym sitcomie „Przyjaciele”, został znaleziony martwy we własnym domu 28 października. Aktor zmarł nagle. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. Policja czeka na wyniki szczegółowych badań. Na ten moment wyklucza się jednak udział osób trzecich, czy przedawkowanie narkotyków, ponieważ w domu aktora nie znaleziono żadnych substancji.

Świat pogrążył się w żałobie po informacji o śmierci Matthew Perry. Kondolencje dla rodziny i najbliższych aktora spływają z całego świata. Nawet od polityków. Sprawę opisuję wszystkie najważniejsze media światowe, a największe stacje telewizyjne puszczają specjalne pasma programowe poświęcone Perry’emu. Z kolei fani gromadzą się pod budynkiem, w którym kręcono „Przyjaciół” i zostawiają kwiaty oraz znicze. Oświadczenie w sprawie wydała rodzina aktora. Wszyscy czekali jednak na jeszcze jedno oświadczenie. Fani wyczekiwali oświadczenia ze strony przyjaciół Perry’ego z planu „Przyjaciół” Te jednak nie nadchodziło, co wywołało falę krytyki. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer przerwali milczenie 30 października późnym wieczorem. We wspólnym oświadczeniu żegnają przyjaciela i składają deklarację:

„Jesteśmy zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej, niż kolegami z planu. Jesteśmy rodziną. Jest wiele do powiedzenia, ale teraz skupimy się na żałobie i rozmyślaniu o tej nieopisanej straci. Z czasem – gdy będziemy w stanie – powiemy więcej. Teraz jesteśmy myślami z rodziną Matty’ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi na świecie, którzy go kochali.”

CZYTAJ: ATP Finals. Aż pięć nazwisk walczy o awans do imprezy

CZYTAJ: Nie żyje Matthew Perry. Nowe informacje w sprawie nagłej śmierci ikony komedii

Brak postów do wyświetlenia