Od teraz kupisz w sklepie napój współtworzony przez Igę Świątek!

0
306
Iga Świątek z własnym napojem marki Oshee (wiadomoscispozywcze.pl)

Iga Świątek doczekała się własnego napoju izotonicznego. Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits to nowa seria napojów marki Oshee powstała przy współpracy merytorycznej z liderką światowego rankingu tenisa damskiego Igą Świątek i jej sztabem szkoleniowym.

Iga Świątek została globalną ambasadorką marki Oshee, firmy produkującej napoje izotoniczne.

Najlepsza polska tenisistka i liderka światowego rankingu doczekała się własnego napoju. Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits to nie tylko produkt, który Iga Świątek będzie od teraz piła na treningach czy meczach i reklamowała swoją twarzą, to przede wszystkim coś, co Świątek osobiście współtworzyła. Polka przyznała, że bardzo się cieszy, że wspólnie z marką Oshee stworzyła Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits i będzie mogła od teraz mówić pasjonatom sportu, co mogą pić.

Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits to nowa seria napojów marki Oshee. Produkty Oshee Vitamin Water z wodą kokosową powstały przy współpracy merytorycznej Oshee z liderką swiatowego rankingu tenisa damskiego Igą Świątek i jej sztabem szkoleniowym Tomaszem Wiktorowskim, Darią Abramowicz oraz Maciejem Ryszczukiem. Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits zostało przygotowane, by odpowiadać zarówno na potrzeby profesjonalnych sportowców, jak i amatorów aktywności fizycznej i konsumentów szukających dobrze nawadniających napojów. Oshee Vitamin Water Coconut Water + Fruits zawiera 15 kcal w 100 ml napoju.

Nowy produkt Oshee sygnowany nazwiskiem i wizerunkiem Igi Świątek został zaprezentowany światu podczas konferencji prasowej w czerwcu tego roku. Poniżej możecie zobaczyć spot reklamowy produktu.

CZYTAJ: Carlos Alcaraz najmłodszym tenisistą, który awansuje do ćwierćfinału Wimbledonu w ciągu ostatnich 9 lat!

CZYTAJ: Taylor Swift zmienia tekst kontrowersyjnej piosenki i wzbudza jeszcze większe kontrowersje!

Brak postów do wyświetlenia