Oficjalnie. Powstanie 5. część „Shreka”

0
117
Shrek (źródło: film.org.pl)

„Shrek” to hitowa animacja DreamWorks. Na jej punkcie i kolejnych jej częściach oszalał cały świat, który od 2010 roku czeka na kontynuacje przygód Ogra Shreka i Osła. Partner kreatywny DreamWorks potwierdził, że kolejna część powstanie!

Ostatnia część „Shreka” ujrzała światło dzienne w 2010 roku. Od tamtej pory nie wyszła nowa, 5. część, ale pojawiły się dwa spin-offy, seria „Kot w butach”. Świat jednak wciąż czeka na kolejną część „Shreka” i jak się okazuje, już nie musi czekać, ponieważ kontynuacja powstanie. Potwierdził to partner DreamWorks.

– Patrzymy, jakie elementy pokochali widzowie i robimy wszystko, żeby je uhonorować. Do tego należy stworzyć elementy historii oraz nowe postaci. Istotną częścią jest jednak oryginalna obsada. – powiedział w rozmowie z Variety partner DreamWorks, Meledandri.

Oryginalna obsada animacji ma być ponoć skłonna do powrotu do swoich postaci i jest tym podekscytowana. Przypomnijmy, że w oryginale głosu postaciom użyczali Cameron Diaz, Mike Myers i Eddie Murphy. Ten ostatni jest też chętny pracować przy spin-offie jego postaci. Tu również Meledandri potwierdził, że spin-off o Ośle jest jedną z następnych rzeczy, którą DreamWorks chciałby zrobić.

CZYTAJ: Harry Potter powraca! Trwają pracę nad serialem produkcji HBO

CZYTAJ: Fernando Alonso: Co za głupia zasada!

Brak postów do wyświetlenia