Musisz to zobaczyć. Do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun „Barbie”

0
157
Barbie (źródło: Twitter)

Barbie to najpopularniejsza lalka na świecie. Nic więc dziwnego, że Hollywood zdecydowało się w końcu zrobić o niej film. Osadzony w świecie Barbie, z Barbie i Kenem w roli głównej, film „Barbie” trafi do kin już w lipcu. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

Za pomysłem na film „Barbie” stoi aktorka, scenarzystka i reżyserka, Greta Gerwig. To reżyserka takich filmów jak „Małe kobietki” czy „Lady Bird”. „Barbie” w reżyserii Gerwig rafi do kin w lipcu. Już teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. W role główne wciela się Margot Robbie i Ryan Gosling.

Jak na film o Barbie przystało, „Barbie” rozgrywa się w różowym świecie Barbie, gdzie wszyscy są idealni, a Barbie traci głowę dla Kena. Ze zwiastuna wynika jednak, że Barbie i Ken wyruszą na przygodę do świata „rzeczywistość”. Co więcej, niektórzy z bohaterów okażą się nie być tacy mili, jacy się wydawali.

„Barbie” jest pierwszym filmem pełnometrażowym z aktorami, po kilku animacjach komputerowych. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji poniżej.

CZYTAJ: Harry Potter powraca! Trwają pracę nad serialem produkcji HBO

CZYTAJ: Fernando Alonso: Co za głupia zasada!

Brak postów do wyświetlenia