Październikowe hity Netflixa

0
84
Netflix (unsplash)

Październik na platformie Netflix to okres Hollywoodzkich gwiazd, polskich klasyków i powrotu wielu seriali. Oto co najciekawszego pojawi się w serwisie w październiku.

W październiku Netflix postawił na lubiane już hity Hollywood, polskie klasyki i seriale. Nic dziwnego. W końcu jesienne wieczory są idealne na seanse filmowe lub serialowe.

W przypadku hitów Hollywood na platformie zawitał film „Pewnego razu w Hollywood” z Leonardo DiCaprio i Bradem Pittem. Z kolei 27 października będzie mieć premierę film „Recepta na przekręt”, w którym zagrają takie gwiazdy Hollywood jak Emily Blunt, Chris Evans i Andy Garcia. Produkcja opowie o upadającym start-upie farmaceutycznym i jego pomyśle nielegalną działalność.

Co do polskich klasyków, od tego miesiąca na Netflix będzie można zobaczyć „Skazanego na bluesa”, czyli biografię Rysika Rediela z Dżemu. Poza tym pojawi się też obraz pt. „Sztos 2”, gdzie zagrał m.in. Cezary Pazura. Nie bez powodu nazwa wydaje wam się znajoma. To kontynuacja produkcji z 1997 roku.

Przed wami też mnóstwo wieczorów pełnych seriali. Na platformie pojawi się m.in. 3. część „The Walking Dead 11”. To decydująca partia tego serialu, który trwał 10 lat. Warto też zerknąć na nowy serial polskiej produkcji o nazwie „Absolutni debiutanci”. Poza tym zapiszcie sobie takie tytuły jak miniserial dokumentalny „Beckham”, „Zagłada domu Usherów”, czy „Lupin”.

CZYTAJ: Nagroda Nobla 2023. Zełenski bez Nobla. Oto kto wygrał Pokojową Nagrodę Nobla

CZYTAJ: Lionel Messi wróci do Barcelony

Brak postów do wyświetlenia