Piękne zachowanie fanów, kiedy muzyk Lewis Capaldi dostał epizodu Tourette’a

0
185

Do zdarzenia doszło w Mercedes Benz Arena w Berlinie. W trakcie swojej ostatniej piosenki setu Lewis Capaldi doświadczył serii tików spowodowanych zespołem Tourette’a. Fani natychmiast zareagowali, kiedy zorientowali się, co się dzieje.

Lewis Capaldi jest obecnie jednym z najważniejszych młodych artystów brytyjskiej sceny muzycznej za sprawą takich hitów jak „Before you go” i „Forget me”. Aktualnie przebywa w europejskiej trasie.

Przez cały tydzień Szkot koncertuje po Europie. We wtorek wystąpił w Berlinie przed tysiącami fanów, którzy doznał epizodu Tourette’a. W ostatniej piosence setu Capaldi doświadczył serii tików spowodowanych zespołem Tourette’a, co zbiegło się z jego najpopularniejszą piosenką zatytułowaną „Someone You Loved”. W samym środku utworu zaczął cierpieć z powodu tików, a publiczność zaczęła zdawać sobie sprawę z rozwijającego się problemu. Artysta próbował walczyć z tikami, aby móc dokończyć utwór, ale widząc, że nie dotrwa do końca, cofnął się lekko, aby niemiecka publiczność mogła dokończyć utwór. Fani przejęli inicjatywę, a scena, która nastąpiła, była więcej niż emocjonalna, gdy Lewis podziękował im za gest i rzucił kostki do gitary w publiczność, aby część tłumu mogła zabrać bezcenną pamiątkę.

Zespół Tourette’a został wykryty u Capaldiego rok temu, czym podzielił się ze swoimi obserwatorami na portalach społecznościowych, aby uciszyć szepty fanów, którzy sugerowali, że dziwne zachowanie piosenkarza było spowodowane zażywaniem narkotyków. Przypomnijmy, że zespół Tourette’a ma, chociażby Billie Eilish.

Brak postów do wyświetlenia