Położna rezygnuje z pracy, by zostać influencerką wnętrz w pastelowo-różowym domu!

0
84

Fanka majsterkowania podzieliła się tym, jak zmieniła swój dom w pastelowo różowy pałac, oszczędzając 10 000 funtów, wykonując pracę samodzielnie.

35-letnia Sophia Ferrari-Wills z Cambridge kupiła swój domek z lat 60. wraz z mężem Chrisem, w październiku 2019 r.

Matka dwójki dzieci od razu zabrała się do pracy nad stworzeniem swojej bajkowej wizji „pastelowego, kapryśnego domu”, malując najpierw ściany kolorem w stylu magnolii.

Po rozpoczęciu renowacji, zaczęła również na bieżąco dodawać zdjęcia postępów na swojego Instagrama. Sophia zyskała 310 000 obserwujących! Wobec tego sukcesu i stania się influencerką, zaprzestała wykonywania zawodu położnej w kwietniu 2021 r., aby zająć się influencerstwem w pełnym wymiarze godzin.

Fani uwielbiają kolorystykę domu Sophii! W jej „czterech kątac” znajduje się łazienka w kształcie syreny, leśny pokój zabaw, lodziarnia i domek na drzewie dla jej córek – czteroletniej Clemmie i 20-miesięcznej Minnie.

„Jestem sroką, jeśli chodzi o pastelowe i cukierkowe rzeczy” – powiedziała Sophia. 

Sophia używa swojego ulubionego koloru „w każdym pokoju” i nakłada na niego inne odcienie, w tym również te delikatne, takie jak turkus, szałwia i liliowy.

Wspominając swoje przebudzenie w technikolorze, Sophia powiedziała: „Zawsze byłam kreatywna, jednak nie zawsze chciałam i umiałam to dobrze przedstawić. Jestem położną środowiskową, a inspiracje czerpałam z domów innych ludzi”.

Kiedy doszło do różowego remontu, mąż Sophii, Chris, dał się łatwo przekonać.

„Kiedy pierwszy raz spotkałam Chrisa, miał na sobie różowy sweter; uwielbia radosną atmosferę i zachęca mnie do odkrywania własnej kreatywności” — wyjaśniła Sophia. „Ludzie, którzy odwiedzają, nie szczędzą komplementów dotyczących naszego domu – choć są zdumieni, zachwycają się wnętrzem naszego M4. Nawet niektórzy przyjaciele Chrisa nie mogą uwierzyć, że zgodził się na liliową kuchnię!”

Aby stworzyć swój wymarzony dom w jak najbardziej przystępny finansowo sposób, Sophia szukała okazji i odnawiała przedmioty, które już posiadała.

Meble pozostawione po dziadkach również zostały poddane recyklingowi, w tym biurko, które Sophia pomalowała na liliowo, aby pasowało do estetyki domu „dojrzałego różowego domku Barbie”.

Nawet rodzinna toaleta została pokryta różową farbą z motywem syreny stworzonym przy użyciu zapiekanych złotych kafelków i tęczowej tapety z muszli.

Wszystkie inne pokoje w domu mają podobny motyw: kuchnia, która wcześniej była pomarańczowo-dąbowa z terakotą i ciemnymi granitowymi płytkami, została pomalowana na liliowo i zaktualizowana różowymi kafelkami i dywanikiem z ząbkami.

Opisuje salon jako „ogromną przestrzeń z żółtą narożną sofą i niemowlęcą różową”, z wystrojem w kolorze „calamine pink”. „Jest ściana galerii z neonami i zawsze staram się mieć naturalne kwiaty, gdzie tylko mogę” – kontynuowała Sophia.

Aby zapewnić poczucie spokoju, pokój zabaw został ozdobiony motywem lasu z tapetą w kształcie drzewa i turkusowym sufitem.

Osobista sztuka jest również ważnym elementem posiadłości, ponieważ w pokoju Minnie znajduje się fototapeta, którą Sophia sama namalowała.

Sophia wierzy, że wykonując większość pracy samodzielnie, zaoszczędzili pokaźną ilość gotówki.

„Myślę, że robiąc wszystko sami, zaoszczędziliśmy od 5 000 do 10 000 funtów” – powiedziała.

Sophia doradza innym, jak wykonać majsterkowanie, aby zebrać inspirację, tworząc tablice nastrojów i używając testerów na ścianach, które planujesz pomalować.

Namawia również ludzi, aby nie bali się malowania i tapetowania, i powiedziała, że ​​jest wiele niedrogich sklepów, w których można tanio kupić jedno i drugie.

Jak Wam podoba się taki wystrój? Dajcie znać!

Brak postów do wyświetlenia