Powraca najzabawniejszy serial wszech czasów!

0
98

Po 48 latach od emisji ostatniego odcinka powraca najzabawniejszy serial wszech czasów! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kontynuacji kultowego brytyjskiego serialu „Hotel Zacisze”.

Hotel Zacisze. Najzabawniejszy serial wszech czasów

„Hotel Zacisze” to brytyjski serial komediowy autorstwa członka legendarnej grupy Monty Python Johna Cleese’a i Connie Booth. Sitcom doczekał się dwóch sezonów po sześć odcinków każdy i był emitowany w 1975 i 1979 roku, a w 201 roku został okrzyknięty najlepszym brytyjskim serialem wszech czasów. Wielkimi fanami serialu są Kate Bush i Martin Scorsese. Wielbicielem sitcomu był również John Lennon.

„Hotel Zacisze” to opowieść o hotelu Zacisze i jego niezwykle ekscentrycznym i aroganckim właścicielu Basilu Fawlty, którego zachowanie stale doprowadza do kuriozalnych scen w hotelu. Tym bardziej że Basil nie ma łatwego życia, bo jego żona jest apodyktyczną jędzą, a pokojówka i kelner, choć bardzo się starają, zawsze robią coś nie po myśli Basila.

„Hotel Zacisze” doczekał się kontynuacji

Po prawie pół wieku od zakończenia serialu John Cleese ogłosił, że trwają pracę nad kontynuacją produkcji, a on sam powróci w roli szalonego Basila Fawlty.

Na ten moment nie wiele wiadomo o nowej odsłonie serialu, ale Cleese zdradził, że główną linią fabularną będzie opowieść o próbach prowadzenia hotelu Zacisze przez Basila we współczesnym świecie przy pomocy jego córki, o której istnieniu nie miał pojęcia.

Przypominamy najzabawniejsze momenty z „Hotelu Zacisze”

Jeśli jesteście fanami „Hotelu Zacisze” to takie momenty jak rozmowa łosia z Majorem, Basil udający Hitlera, szukanie widoku morza pomiędzy lądem a niebem, czy szczur Manuela, są wam doskonale znane. Jeżeli natomiast dopiero poznajecie ten serial lub chcecie przypomnieć sobie wspomniane sceny, to obejrzyjcie poniższe filmiki.

Brak postów do wyświetlenia