Powstaje 2. część kultowego filmu świątecznego „The Holiday”? Reżyserka oryginału komentuje doniesienia

0
164

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, że trwają pracę nad kontynuacją kultowej komedii świątecznej „The Holiday” z Cameron Diaz i Kate Winslet w rolach głównych. Po kilkudniowym szumie medialnym wokół sprawy, doniesienia postanowiła skomentować reżyserka oryginału, Nancy Meyers. Czy powstanie „The Holiday 2”?

O czym jest film „The Holiday”?

„The Holiday” to kultowa komedia świąteczna w gwiazdorskiej obsadzie, która opowiada o tym, że gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają.

Camera Diaz gra właścicielkę agencji reklamowej, która mieszka w Los Angeles i właśnie zdradził ją facet. Kate Winslet wciela się w dziennikarkę mieszkającą w małej angielskiej miejscowości, której wielka miłości nieoczekiwanie zaręczyła się z inną. Kobiety poznają się na portalu, na którym można zamienić się domami na czas urlopu i postanawiają wymienić się swoimi posiadłościami na czas świąt. Jude Law i Jack Black grają z kolei mężczyzn, którzy pokażą kobietom, że świat może być na nowo piękny.

Czy powstanie „The Holiday 2”?

Od premiery „The Holiday” mija 16 lat. Film wszedł do kina 22 grudnia 2006 roku. Od tej pory fani bezustannie czekają na kontynuację.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się doniesienia, że trwają pracę nad sequelem kultowej komedii świątecznej. Podano również informację, że w „sequelu”The Holiday 2” zagra cała obsada z pierwszej części. Głos w sprawie postanowiła zabrać reżyserka oryginału, Nancy Meyers. Kobieta odniosła się do krążących pogłosek za pośrednictwem swojego Instagrama. Reżyserka zamieściła na swoim profilu zdjęcie artykułu informującego o trwających pracach nad drugą częścią filmu z podpisem: „Dostaję wiele prywatnych wiadomości z pytaniami o kontynuację. Przykro mi, ale nie jest to prawdą”. Post możecie zobaczyć TUTAJ.

Nancy Meyers zdradziła, gdzie są bohaterowie „The Holiday”

Choć kontynuacja „The Holiday” nie powstanie, co Meyers potwierdziła za pośrednictwem Instagram i w wywiadzie dla NBC News, reżyserka zdradziła, gdzie według niej są teraz bohaterowie kulowej komedii świątecznej. – Zwykle nie robię takich rzeczy. Uważam, że kiedy coś się kończy, to się kończy. Zrobię jednak wyjątek. Myślę, że moi bohaterowie wciąż są razem. – zdradziła Meyers.

Nie będzie „The Holiday 2”, ale zawsze możecie nadrobić pierwszą część, jeśli jeszcze jej nie oglądaliście, lub puścić ją sobie dla poprawy nastroju. Tutaj macie zwiastun.

Brak postów do wyświetlenia