Powstaje 2. część kultowego filmu świątecznego „The Holiday”? Reżyserka oryginału komentuje doniesienia

Date:

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, że trwają pracę nad kontynuacją kultowej komedii świątecznej „The Holiday” z Cameron Diaz i Kate Winslet w rolach głównych. Po kilkudniowym szumie medialnym wokół sprawy, doniesienia postanowiła skomentować reżyserka oryginału, Nancy Meyers. Czy powstanie „The Holiday 2”?

O czym jest film „The Holiday”?

„The Holiday” to kultowa komedia świąteczna w gwiazdorskiej obsadzie, która opowiada o tym, że gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają.

Camera Diaz gra właścicielkę agencji reklamowej, która mieszka w Los Angeles i właśnie zdradził ją facet. Kate Winslet wciela się w dziennikarkę mieszkającą w małej angielskiej miejscowości, której wielka miłości nieoczekiwanie zaręczyła się z inną. Kobiety poznają się na portalu, na którym można zamienić się domami na czas urlopu i postanawiają wymienić się swoimi posiadłościami na czas świąt. Jude Law i Jack Black grają z kolei mężczyzn, którzy pokażą kobietom, że świat może być na nowo piękny.

Czy powstanie „The Holiday 2”?

Od premiery „The Holiday” mija 16 lat. Film wszedł do kina 22 grudnia 2006 roku. Od tej pory fani bezustannie czekają na kontynuację.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się doniesienia, że trwają pracę nad sequelem kultowej komedii świątecznej. Podano również informację, że w „sequelu”The Holiday 2” zagra cała obsada z pierwszej części. Głos w sprawie postanowiła zabrać reżyserka oryginału, Nancy Meyers. Kobieta odniosła się do krążących pogłosek za pośrednictwem swojego Instagrama. Reżyserka zamieściła na swoim profilu zdjęcie artykułu informującego o trwających pracach nad drugą częścią filmu z podpisem: „Dostaję wiele prywatnych wiadomości z pytaniami o kontynuację. Przykro mi, ale nie jest to prawdą”. Post możecie zobaczyć TUTAJ.

Nancy Meyers zdradziła, gdzie są bohaterowie „The Holiday”

Choć kontynuacja „The Holiday” nie powstanie, co Meyers potwierdziła za pośrednictwem Instagram i w wywiadzie dla NBC News, reżyserka zdradziła, gdzie według niej są teraz bohaterowie kulowej komedii świątecznej. – Zwykle nie robię takich rzeczy. Uważam, że kiedy coś się kończy, to się kończy. Zrobię jednak wyjątek. Myślę, że moi bohaterowie wciąż są razem. – zdradziła Meyers.

Nie będzie „The Holiday 2”, ale zawsze możecie nadrobić pierwszą część, jeśli jeszcze jej nie oglądaliście, lub puścić ją sobie dla poprawy nastroju. Tutaj macie zwiastun.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...