Księżna Kate gwiazdą koncertu „Together at Christmas”. Zagra na fortepianie kolędę na część Elżbiety II

0
106

„Together at Christmas” to specjalne wydarzenie bożonarodzeniowe, powstałe z inicjatywny Księżnej Kate. Event łączy w sobie elementy nabożeństwa i koncertu kolęd. W tym roku poświęcone będzie zmarłej Elżbiecie II. Księżna Kate zagra na fortepianie kolędę na cześć Elżbiety II.

Together at Christmas celebruje siłę wspólnoty

Powstałe z inicjatywy Księżnej Kate, „Together at Christmas” ma na celu docenienie bezinteresownych wysiłków jednostek, rodzin i społeczności w całej Wielkiej Brytanii oraz celebrację radości i pomocy, jaką może przynieść ludzka więź oraz wspólnota.

Together at Christmas 2022 poświęcone będzie zmarłej Elżbiecie II

Specjalne nabożeństwo bożonarodzeniowe i koncert kolęd poświęcone są w tym roku królowej Elżbiecie II i wartościom, jakie przejawiała przez całe życie, w tym obowiązkowi, empatii, wierze, służbie, życzliwości, współczuciu i wsparciu dla innych.

Księżna Kate ma zagrać na fortepianie specjalną kolędę na cześć Elżbiety II. Na wydarzeniu będą jej towarzyszyć Książę William, małożonek Kate, oraz para królewska i inni członkowie rodziny królewskiej.

Pierwszy raz Księżna Kate grała na nabożeństwie na fortepianie w 2021 roku piosenkę „For Those Who Can’t Be Here”. Towarzyszył jej wokalista Tom Walker. Ten prawdziwie magiczny występ możecie zobaczyć TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia