Księżna Kate gwiazdą koncertu „Together at Christmas”. Zagra na fortepianie kolędę na część Elżbiety II

Date:

„Together at Christmas” to specjalne wydarzenie bożonarodzeniowe, powstałe z inicjatywny Księżnej Kate. Event łączy w sobie elementy nabożeństwa i koncertu kolęd. W tym roku poświęcone będzie zmarłej Elżbiecie II. Księżna Kate zagra na fortepianie kolędę na cześć Elżbiety II.

Together at Christmas celebruje siłę wspólnoty

Powstałe z inicjatywy Księżnej Kate, „Together at Christmas” ma na celu docenienie bezinteresownych wysiłków jednostek, rodzin i społeczności w całej Wielkiej Brytanii oraz celebrację radości i pomocy, jaką może przynieść ludzka więź oraz wspólnota.

Together at Christmas 2022 poświęcone będzie zmarłej Elżbiecie II

Specjalne nabożeństwo bożonarodzeniowe i koncert kolęd poświęcone są w tym roku królowej Elżbiecie II i wartościom, jakie przejawiała przez całe życie, w tym obowiązkowi, empatii, wierze, służbie, życzliwości, współczuciu i wsparciu dla innych.

Księżna Kate ma zagrać na fortepianie specjalną kolędę na cześć Elżbiety II. Na wydarzeniu będą jej towarzyszyć Książę William, małożonek Kate, oraz para królewska i inni członkowie rodziny królewskiej.

Pierwszy raz Księżna Kate grała na nabożeństwie na fortepianie w 2021 roku piosenkę „For Those Who Can’t Be Here”. Towarzyszył jej wokalista Tom Walker. Ten prawdziwie magiczny występ możecie zobaczyć TUTAJ.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...