Powstaje 3. część „Kilera”. Cezary Pazura potwierdza

0
137

Na taką wiadomość fani „Kilera” czekali od lat. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska Cezary Pazura potwierdził, że trwają prace nad 3. częścią „Kilera”. Co wiadomo o kontynuacji kultowej komedii Juliusza Machulskiego?

Jerzy Kiler powraca po 25 latach

Jak mówi Cezary Pazura, „Kiler” miał być sympatyczną komedią, a stał się ogromnym sukcesem. Podobnie stało się z „Kiler-ów 2-óch”. Kultowe dziś komedie Juliusza Machulskiego na stałe wpisały się w DNA Polaków, a teksty z tych filmów weszły do potocznego języka. Nic więc dziwnego, że po tak wielkim sukcesie dwóch pierwszych części, fani przez lata czekali na kontynuację historii Jerzego Kilera. Czekać dłużej jednak już nie muszą. Cezary Pazura, odtwórca Kilera, w rozmowie z portalem Wirtualna Polska z okazji 25-lecia „Kilera”, potwierdził, że trwają pracę nad 3. częścią. Aktor stwierdził, że ta kontynuacja musiała w końcu powstać.

O czym będzie 3. część „Kilera”?

Cezary Pazura twierdzi, że ekipa filmowa rozpoczęła prace nad 3. częścią „Kilera” zainspirowana sukcesem „Top Gun: Maverick”, powstałej po latach kontynuacji kultowego „Top Gun”. Filmowcy byli pod wrażeniem nowego podejścia do dobrze znanych postać i dzięki temu odważyli się wrócić do świata „Kilera”.

Aktor wie już, o czym będzie nowa odsłona „Kilera”. Choć nie zdradza fabuły, zaznacza, że będzie to nowoczesny film, odmienny od oryginału, a postać Jerzego Kilera będzie jednocześnie tą samą, jak i inną postacią.

Kogo zobaczymy w nowej części „Kilera”?

Przypomnijmy, że w obsadzie „Kilera” i „Kiler-ów 2-óch” byli tak znakomici aktorzy, jak Jan Englert, Jerzy Sthur, czy Katarzyna Figura. Na ten moment nie wiadomo kto z nich powróci do obsady. Nie wiadomo też czy powróci Małgorzata Korzuchowska w roli ukochanej Jerzego Kilera ani, czy wróci filmowy Siara. Janusz Rewiński lata temu porzucił zawód aktora i nie udziela się publicznie. Cezary Pazura wyraził jednak ogromną chęć ponownego spotkania i pracy z Januszem Rewińskim.

To, co wiadomo, to że to nie Juliusz Machulski będzie reżyserem. Cezary Pazura powiedział, że choć Juliusz Machulski popiera pomysł stworzenia kolejnej części „Kilera” to chce, żeby ktoś inny spojrzał na to świeżym okiem. Reżyser będzie jednak pracować na planie w roli mentora projektu.

Brak postów do wyświetlenia