Powstanie 3. część hitowej serii „Na noże”!

0
98

Daniel Craig powróci w roli przenikliwego detektywa Benoita Blanca! Prace nad 3. częścią hitowej serii „Na noże” potwierdził sam reżyser filmu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o produkcji, w tym o dacie premiery 3. części.

James Bond w roli przenikliwego detektywa

Większość świata kojarzy Daniela Craiga z roli Jamesa Bonda w ostatnich pięciu filmach franczyzy. Aktor zdał jednak broń, oddał licencję na zabijanie i wkroczył do świata zagadek detektywistycznych w serii „Na noże”.

O czym jest seria „Na noże”?

„Na noże” to amerykańska komedia detektywistyczna, stworzona przez Riana Johnsona, która podąża za genialnym detektywem Benoitem Blancem.

W pierwszej części śledzimy Blanca, badającego śmierć patriarchy bogatej rodziny. Bliscy zjechali się do Harlana Thrombeya, żeby uczcić jego 85. urodziny. On sam jednak umiera. Czy ktoś go zabił? Tego jest pewien Blanc, który rozpoczyna śledztwo, ale nie będzie łatwe, ponieważ wszyscy w tej dysfunkcyjnej rodzinie są podejrzani. Blanc musi przekopać się przez sieć ich kłamstw i fałszywych śladów, aby odkryć prawdę.

Film stał się globalnym hitem, co skłoniło twórców do nakręcenia 2. części, która zadebiutowała na Netflixie pod koniec grudnia 2022 roku pod tytułem „Glass Onion: Film z serii „Na noże””. Tym razem Benoit Blanc udaje się do Grecji na zaproszenie ekscentrycznego milionera, na którego imprezie zebrani goście mają rozwiązać zagadkę, kto go zabił.

W serii występuje śmietanka Hollywood. Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Christopher Pummer, Ana de Armas, Toni Collette, Kate Hudson, Edward Norton, Kathryn Hahn, czy Ethan Hawke.

3. część serii potwierdzona!

W następstwie „Na noże” 1 i 2 trzecia część serii otworzy kolejną soczystą sprawę detektywa Benoita Blanca i zapewne kolejny raz będzie przepełniona wielkimi gwiazdami światowego kina. Prace nad 3. częścią potwierdził sam reżyser filmu. Rian Johnson powiedział w jednym z wywiadów: – Robię następny film [Na noże] jako następny. Mam wielką chmurę pomysłów, ale jeszcze nie wszystkie się wyklarowały. Jest jednak ekscytujący i bardzo, bardzo różni się od 2. części. –

Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. części serii „Na noże”

Chociaż „Na noże 3” zostało potwierdzone, niestety nie mamy jeszcze zbyt wiele informacji.

Kto może zagrać w filmie? Jedyna osoba, której powrotu jesteśmy pewni, jest Daniel Craig jako Benoit Blanc. Reszta pozostaje tajemnicą. Nic jeszcze nie wiemy też o potencjalnej dacie premiery filmu, ale patrząc na jego poprzedników, przygotowujemy się na potencjalnie długie oczekiwanie. Pierwszy film pojawił się w kinach w listopadzie 2019 roku, a drugi w serwisie Netflix w grudniu 2022 roku. Daje nam to trzy lata przerwy pomiędzy filmami, co ma sens, biorąc pod uwagę, jak rozbudowane są scenariusze. Idąc tym tropem, datą premiery może być listopad/grudzień 2025 roku.

Brak postów do wyświetlenia