Uratowana kotka, Daisy, reaguje wyłącznie na śpiew!

Date:

Dziewięcioletnia kotka uratowana z ulicy o imieniu Daisy, uwielbia słuchać śpiewu swojego właściciela…ale nie reaguje, gdy wołają ją po imieniu!

Tony Jones i jego żona, Mirian Jebb, powiedzieli, że mogą zwrócić uwagę swojego zwierzaka wyłącznie wtedy, gdy Tony śpiewa, co daje amatorskiemu autorowi piosenek mnóstwo okazji do przetestowania swojego nowego materiału.

Tony nakręcił nawet wideo, aby udowodnić muzyczną wrażliwość Daisy. Widzowie mogą obserwować, jak woła Daisy po imieniu – i gdy kot spogląda w kierunku swojego właściciela, wcale się nie rusza.

Jednak kiedy Tony zaczyna wyśpiewywać klasyk Etty James, Daisy zeskakuje ze swojej sofy i natychmiast siada przed Tonym, ciesząc się występem.

Jest tak ogromną fanką jego głosu, że wskakuje na stół, przy którym siedzi Tony i wtula się w niego, gdy ten nuci.

Tony i Mirian adoptowali dziewięcioletnią Daisy z organizacji Cats Protection w Aberystwyth w 2014 roku.

Kiedyś zwierzę mieszkało w przyczepie kempingowej, a teraz ma wspaniały dom pełen miłości i smakołyków.

Główny specjalista ds. zachowania w Cats Protection, Daniel Warren-Cummings, zastanawiał się, czy Daisy reaguje na śpiew Tony’ego.

Powiedział: „Koty mają niezwykły słuch, a Daisy z pewnością mogłaby reagować na słodki ton swojego właściciela. Niektórzy uważają, że pewne dźwięki w ludzkim śpiewie mogą być dźwiękami, na które koty są „na stałe” reagujące. Początkowo kot mógł reagować z ciekawości, ale może zacząć łączyć śpiew z czymś pozytywnym, jak zamieszanie i uwaga”.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...