Zaniepokojeni fani Britney Spears wezwali policję po tym, jak piosenkarka ponownie usunęła Instagrama

Date:

Zaniepokojeni fani Britney Spears skontaktowali się z policją, aby złożyli wizytę domową celebrytce po tym, gdy po raz kolejny usunęła swoje konto na Instagramie.

Twórczyni kultowego Toxic sprawiła, że ​​niektórzy zmartwili się o jej bezpieczeństwo, ponieważ w tym tygodniu po raz kolejny zmieniła nick na Instagramie na River Red.

Podobno niektórzy obserwujący skontaktowali się z biurem szeryfa hrabstwa Ventura, a urzędnicy zostali wysłani do domu Spears, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku.

TMZ donosi, że funkcjonariusze ustalili, że nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo, jednak nie jest jasne, czy rozmawiali bezpośrednio z nią, czy z kimś innym.

Spekulacje pojawiły się po tym, jak Spears stwierdziła, że ​​podjęła ważną życiową decyzję i zmieniła imię na River Red w tajemniczym poście na Instagramie udostępnionym w zeszłym tygodniu.

Ogłaszając rzekomą zmianę imienia, Spears napisała w piątek: „Jasny… łatwo to zrobić!!! Dziękuję, przyjacielu z dzieciństwa, znalazłam swoją piłkę… nie lekceważ potęgi czystości!!!Widzę to wszystko na wylot… jest płynne i mokre… jest zabawne i ma masę!!! Zmieniłam imię na River Red!!! Jednak ogień jest tam, gdzie świeci… patrzeć na niego i wskakiwać od razu bez żadnego strachu !!!! gówno. Teraz muszę znaleźć WIDELEC!!! [sic]”

Autorka kultowego Baby One More Time i jej mąż, Sam Asghari, wyszli na spokojną kolację na początku tego miesiąca, a TMZ później twierdziło, że jej 28-letni chłopak był „wyraźnie zdenerwowany” i „nagle wstał i wybiegł za drzwi”.

Naoczni świadkowie na miejscu sugerowali, że wielokrotnie nagradzana artystka była coraz bardziej zdenerwowana i zaczęła „krzyczeć” i bełkotać, co najwyraźniej skłoniło jej małżonka do wyjścia.

Jednak Asghari wkrótce wyjaśnił, o co tak naprawdę poszło; wcześniej, za pomocą mediów, zachęcał fanów, aby nie wierzyli we wszystko, co przeczytają.

Asghari opowiedział, jak jego żona – którą poznał na planie jej teledysku w 2016 roku – czuje się „lekceważona”, kiedy jest filmowana poza domem.

Rozmawiając spokojnie z paparazzi, tancerz został zapytany przez reportera TMZ: „Jak się macie z Britney? Którejś nocy oglądaliśmy wideo z restauracji, co się stało? Czy możesz trochę rozwinąć?”

Aktor odpowiedział: „Ludzie są trochę zbyt podekscytowani widokiem mojej żony, więc każdy filmuje i robi swoje, ale wiesz jak to jest… sława przychodzi z terytorium, więc poszedłem po samochód, żeby się stamtąd wynieść”. a ludzie po prostu myśleli, że odszedłem! Ale tak się nie stało” – zapewnił, odrzucając plotki o jakimkolwiek starciu.

Co dzieje się z Britney Spears? Czy piosenkarka jest bezpieczna? Od kilku miesięcy, wiele osób zadaje sobie to pytanie.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...