Zaniepokojeni fani Britney Spears wezwali policję po tym, jak piosenkarka ponownie usunęła Instagrama

0
71

Zaniepokojeni fani Britney Spears skontaktowali się z policją, aby złożyli wizytę domową celebrytce po tym, gdy po raz kolejny usunęła swoje konto na Instagramie.

Twórczyni kultowego Toxic sprawiła, że ​​niektórzy zmartwili się o jej bezpieczeństwo, ponieważ w tym tygodniu po raz kolejny zmieniła nick na Instagramie na River Red.

Podobno niektórzy obserwujący skontaktowali się z biurem szeryfa hrabstwa Ventura, a urzędnicy zostali wysłani do domu Spears, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku.

TMZ donosi, że funkcjonariusze ustalili, że nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo, jednak nie jest jasne, czy rozmawiali bezpośrednio z nią, czy z kimś innym.

Spekulacje pojawiły się po tym, jak Spears stwierdziła, że ​​podjęła ważną życiową decyzję i zmieniła imię na River Red w tajemniczym poście na Instagramie udostępnionym w zeszłym tygodniu.

Ogłaszając rzekomą zmianę imienia, Spears napisała w piątek: „Jasny… łatwo to zrobić!!! Dziękuję, przyjacielu z dzieciństwa, znalazłam swoją piłkę… nie lekceważ potęgi czystości!!!Widzę to wszystko na wylot… jest płynne i mokre… jest zabawne i ma masę!!! Zmieniłam imię na River Red!!! Jednak ogień jest tam, gdzie świeci… patrzeć na niego i wskakiwać od razu bez żadnego strachu !!!! gówno. Teraz muszę znaleźć WIDELEC!!! [sic]”

Autorka kultowego Baby One More Time i jej mąż, Sam Asghari, wyszli na spokojną kolację na początku tego miesiąca, a TMZ później twierdziło, że jej 28-letni chłopak był „wyraźnie zdenerwowany” i „nagle wstał i wybiegł za drzwi”.

Naoczni świadkowie na miejscu sugerowali, że wielokrotnie nagradzana artystka była coraz bardziej zdenerwowana i zaczęła „krzyczeć” i bełkotać, co najwyraźniej skłoniło jej małżonka do wyjścia.

Jednak Asghari wkrótce wyjaśnił, o co tak naprawdę poszło; wcześniej, za pomocą mediów, zachęcał fanów, aby nie wierzyli we wszystko, co przeczytają.

Asghari opowiedział, jak jego żona – którą poznał na planie jej teledysku w 2016 roku – czuje się „lekceważona”, kiedy jest filmowana poza domem.

Rozmawiając spokojnie z paparazzi, tancerz został zapytany przez reportera TMZ: „Jak się macie z Britney? Którejś nocy oglądaliśmy wideo z restauracji, co się stało? Czy możesz trochę rozwinąć?”

Aktor odpowiedział: „Ludzie są trochę zbyt podekscytowani widokiem mojej żony, więc każdy filmuje i robi swoje, ale wiesz jak to jest… sława przychodzi z terytorium, więc poszedłem po samochód, żeby się stamtąd wynieść”. a ludzie po prostu myśleli, że odszedłem! Ale tak się nie stało” – zapewnił, odrzucając plotki o jakimkolwiek starciu.

Co dzieje się z Britney Spears? Czy piosenkarka jest bezpieczna? Od kilku miesięcy, wiele osób zadaje sobie to pytanie.

Brak postów do wyświetlenia