Powstanie film o Michaelu Jacksonie. Króla Popu zagra jego bratanek

0
160

Lionsgate rozpoczęło prace nad filmem biograficznym o Michaelu Jacksonie. Produkcja zostanie wyreżyserowana przez Antoine’a Fuqua. Michaela Jacksona zagra jego bratanek Jaafar Jackson. Oto co wiemy o nadchodzącej biografii Króla Popu.

Rozpoczęto prace nad filmem biograficznym o Królu Popu Michaelu Jacksonie. Rozpoczęcie prac zostało oficjalnie potwierdzone przez The Jackson 5, reżysera filmu, Antoine’a Fuqua i Lionsgate. Film jest produkowany przez Grahama Kinga, który na podstawie historii Freddiego Mercury’ego i Queen nakręcił „Bohemian Rhapsody”, który został nagrodzony Oscarem w kategorii „Najlepszy aktor w roli pierwszoplanowej”. W rolę frontmana brytyjskiej grupy rockowej wcielał się Rami Malek. W przypadku biografii Króla Popu, Michaela Jacksona zagra jego bratanek.

Jaafar Jackson zagra swojego wujka, legendarnego Michaela Jackosna

Jaafar Jackson jest synem Jermaine’a Jacksona, członka The Jackson 5 i brata Michaela Jacksona. Jaafar Jackson ma 26 lat i jest aktywnym aktorem i piosenkarzem. Według twórców Jaafar ma podobne umiejętności do swojego sławnego wujka, przez co bez problemu udźwignie ciężar, jaki niesie za sobą sportretowanie tak ważnej ikony dla świata i kultury, jaką bez wątpienia był i wciąż pozostaje Michael Jackson.

Film o Michaelu Jacksonie poruszy wszelkie kontrowersje!

Według najnowszych doniesień film biograficzny o Michaelu Jacksonie prześledzi całą jego karierę i wszelkie związane z nim kontrowersje. W tym oskarżenia o pedofilię, które prześladowały Jacksona przez lata, czy uzależnienie od leków i śmierć w wieku 50 lat z powodu zatrzymania akcji serca spowodowanej koktajlem środków uspokajających.

Zobaczcie jak prezentuje się Jaafar Jackson w muzycznej odsłonie. Filmik poniżej:

Brak postów do wyświetlenia