Powstanie seria dokumentalna o legendarnej Serenie Williams

0
82
Serena Williams (foto: przeglądsportowy)

Serena Williams doczeka się kolejnej produkcji o swojej niesamowitej karierze i życiu. Seria zatytułowana „In the Arena: Serena Williams” będzie wieloczęściową serią, która zapewni intymną relację z podróży legendarnej Sereny Williams od fenomenu do globalnej ikony.

Serena Williams doczeka się kolejnej produkcji o swoim życiu. Wcześniej mogliśmy ją poznać bliżej dzięki „Venus and Serena”, serii HBO „Być jak Serena” i oscarowemu „King Richards: Zwycięska rodzina”. Teraz sylwetkę ikony amerykańskiego tenisa pokaże „In the Arena: Serena Williams”.

Za reżyserię odpowiada Gautam Chopra, a koproducentami będą ESPN, Religion of Sports, 199 Productions Toma Brady’ego i Nine Two Six Productions (należące do Williams). W dokumencie pojawią się wszystkie kluczowe postaci z kariery i życia Sereny Williams. Williams opowie o swoich największych triumfach i porażkach oraz najpiękniejszych wspomnieniach z Wielkich Szlemów. Zdradzi także kilka milowych momentów z jej życia poza kortem i pokaże siebie w roli bizneswoman i matki. Przypomnijmy, że Williams jest obecnie w drugiej ciąży. Seria będzie również badać wpływ Williams na sport i kulturę, a także jej rolę jako matki i mentorki dla nowej generacji graczy.

CZYTAJ: Rune za mocny dla Djokovica. Serb graczem z największą liczbą porażek jako światowy numer 1

CZYTAJl: Cannes 2023. Johnny Depp otrzymuje 7-minutowe owacje na stojąco!

Brak postów do wyświetlenia