Powstanie spin-off hitu Netflixa „Wednesday”. Wiemy o kim opowie

0
119
fot. Netflix

„Wednesday” jest najpopularniejszym anglojęzycznym serialem w historii Netflixa. Produkcja osadzona w świecie kultowej rodziny Addamsów doczeka się teraz spin-offu. Bohaterem zostanie jedna z ulubionych postaci głównej serii.

Rodzina Addamsów to fikcyjna rodzina, którą stworzył amerykański rysownik komiksów Charles Samuel Addams. Addamsowie stali się tak popularni, że zostali bohaterami kilku filmów, seriali, a nawet bajek animowanych. Najnowszą produkcją osadzoną w świecie Addamsów i skupiającą się na ich losach jest serial Netflixa z 2022 roku pt. „Wednesday”, którego główną bohaterką jest córka państwa Addams, Wednesday Addams. Okazuje się, że kolejna postać tej kultowej dziś rodziny doczeka się własnej ekranizacji.

Serial Netflixa „Wednesday” okazał się lobalnym hitem. Seria została najpopularniejszym anglojęzycznym serialem w historii Netflixa z liczbą ponad 252 mln wyświetleń. Teraz trwają prace nad 2. sezonem produkcji. Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu 2024 roku. Media donoszą, że twórcy „Wednesday” pracują jednak nad jeszcze jedną serią. Będzie to serial, który opowie o wujku Wednesday Addams, czyli Festerze Addamsie. Nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się na ten krok. Pierwsza część „Wednesday” jest hitem, a Fester jest wymieniany jako jedna z najbardziej lubianych postaci.

Na ten moment wiadomo tylko, że prace nad spin-offem są na wczesnym etapie i nie ma jeszcze informacji o tym, kiedy można spodziewać się jego premiery.

CZYTAJ: Ujawniono przyczynę śmierci legendarnego Matthew Perry’ego

Brak postów do wyświetlenia