Ciężarna Sienna Miller odpowiada hejterom

0
147
Sienna Miller, Oli Green (fot. yahoo)

Sienna Miller ogłosiła w sierpniu 2023 roku, że spodziewa się drugiego dziecka. To pierwsze dziecko aktorki ze związku z aktualnym partnerem Oli Greenem. Para została skrytykowana w internecie za swoją różnicę wieku. Aktorka postanowiła zabrać głos.

Sienna Miller niegdyś była zaręczona z Jude Lawem. Para się rozstała i schodziła, ale nie przetrwała próby czasu. Później aktorka spotykała się z Tomem Sturridge’em, z którym ma córkę Merlowe. Ta relacja jednak też się zakończyła. Teraz Miller znalazła szczęście u boku czternaście lat młodszego Oliego Greena. W sierpniu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wtedy niektórym zaczęła przeszkadzać ich różnica wieku. Aktorka odniosła się do nieprzychylnych komentarzy.

– Wyobrażam sobie, że dla niektórych jest to trudne, ale pomiędzy nami jest naprawdę sama miłość i radość. Myślę, że nie można sądzić w sprawach sercowych, co jest dobre. Ja z pewnością nigdy nie byłam w stanie. – powiedziała Miller w wywiadzie dla Vouge.

Sienna Miller i Oli Green zaczęli spotykać się w 2021 roku. Aktorka sama przyznała, że Oli musiał się natrudzić, by ją zdobyć. Teraz są szczęśliwie zakochani i niedawno przeprowadzili się do Londynu.

CZYTAJ: Ujawniono przyczynę śmierci legendarnego Matthew Perry’ego

Brak postów do wyświetlenia