Poznaj wszystkie kluczowe daty astrologiczne, które przypadają w lutym!

0
63

W lutym czeka nas wiele astrologicznych tranzytów i wydarzeń.

Uporządkowanie zadań, priorytetów i listy rzeczy do zrobienia z odpowiednimi wpływami energii kosmicznej, jest skrótem do uzyskania szybkiego i łatwego rozwoju wewnętrznego.

Rób właściwe rzeczy we konkretnym dniu, a może się okazać, że pójdzie ci trochę lepiej, niż myślałeś!

Poznaj kluczowe daty w dzienniku astrologicznym – w tym pełnie Księżyca, tranzyty planet i początek sezonu Ryb – oraz ich znaczenie dla Ciebie.

https://www.okayplayer.com/culture/beginners-guide-astrology.html

1 lutego – Imbolc

Pierwsze pogańskie święto roku, oznaczające początek końca zimy i powrót do fazy ciepła i aktywacji roku.

Czas zacząć weryfikować swoje plany, ambicje i cele oraz zasiać pierwsze ziarna manifestacji.

Zrób krzyż lub lalkę św. Brygidy, zapal świece, zbierz się z przyjaciółmi, aby wznieść toast za powrót wiosny (wkrótce).

5 lutego – Pełnia Księżyca w Lwie

Zastanów się nad swoimi projekcjami, awansami, zewnętrznym ja, zachowaniem wokół innych i ich interpretacją.

Jak się teraz czujesz? Myślisz, że rozświetlasz swój zakątek Ziemi, czy coś innego? Czas pokazać się z jak najlepszej strony – zaczyna się od naprawy sposobów, które nie zawsze się zdarzają.

11 lutego – Merkury w Wodniku

Zacznij badać, planować i organizować cele, które sobie wymarzyłeś na Nowy Rok lub ostatni nowiu.

Zrób kolejny krok w tworzeniu solidnych planów, które pomogą Ci osiągnąć cele, które wyznaczyłeś. Wykonaj pracę.

15 lutego – Wenus i Neptun w Rybach oznacza romans

Chociaż 14 lutego przypadają prawdziwe Walentynki, tak miłosne wibracje przenoszą się na następny dzień, kiedy zarówno Neptun, jak i Wenus są w Rybach, dzięki czemu jest to marzycielski, magiczny, intymny i łączący czas na przytulenie się z ukochaną osobą.

18 lutego – rozpoczyna się sezon Ryb

Ryby, ryby rządzone przez Neptuna, element wody, zmienny znak. Znak związany z wyobraźnią, kreatywnością, współczuciem, romantyzmem, kaprysem, życzliwością, zrozumieniem i zdolnościami psychicznymi.

Czas przedłożyć intuicję nad intelekt. Czas poczuć, jak sobie radzisz. Czas zwrócić się do wewnątrz i szukać wiedzy psychicznej. Czas okazać miłość i pielęgnującą troskę tym, których cenisz w życiu. Żyj jak w fantazji.

20 lutego – Księżyc w nowiu w Rybach

Nowie dotyczą akcji i aktywności, rozpoczynania rzeczy, inicjowania nowego cyklu, rozpoczynania podróży. Ryby są intuicyjnymi ludźmi, którzy polegają na swoich emocjach.

Użyj tego nowiu, aby pogłębić swoje więzi i wiedzę o ludziach, na których ci zależy, prowadząc głębokie i znaczące rozmowy na temat twoich życiowych podróży, twoich lekcji, twoich nadziei i obaw. Buduj głębsze połączenia.

20 lutego – Wenus w Baranie

Wenus przechodzi do Barana, przynosząc falę namiętności i va va voom do naszego życia miłosnego – tak, proszę!

Bądź fizyczny, bądź intymny, zbliż się do partnera. Umów się na randkę w sypialni, zrób piknik w łóżku i kto wie, dokąd to może doprowadzić. Czas świętować chemię fizyczną i atrakcyjność.

27 lutego – Pierwsza kwadra Księżyca w Bliźniętach

To świetny dzień networkingowy. Umiejętności komunikacyjne brzdączą, właściwi ludzie są we właściwym miejscu we właściwym czasie. Możesz mieć pozytywny wpływ.

Proponuj, proponuj, stosuj, pytaj, żądaj, sugeruj, przekonywaj. Wykorzystaj swoją siłę komunikacji, aby uzyskać to, czego chcesz od wpływowych ludzi.

Brak postów do wyświetlenia