Rihanna na Super Bowl. Ten występ przejdzie do historii!

0
81

Niekoncertująca od prawie 5 lat Rihanna wystąpiła w ten weekend na legendarnym Super Bowl. W 14-minutowym koncercie Rihanna zdążyła zaśpiewać swoje największe hity, ogłosić drugą ciążę i udowodnić sprytnym lokowaniem produktu, że niezła z niej bizneswoman. Ten występ przejdzie do historii.

Super Bowl Halftime Show

Mianem Super Bowl określa się finał sezonu ligi NFL. Super Bowl uznawany jest za największe nieformalne święto w Stanach Zjednoczonych. W równie huczny sposób Amerykanie obchodzą jeszcze tylko święto 4 lipca — amerykański dzień niepodległości. Oprócz rozrywki sportowej, Super Bowl dostarcza też emocji muzycznych. Podczas przerwy w meczu odbywa się tzw. Super Bowl Halftime Show, czyli muzyczny koncert w przerwie w meczu, który stał się równie legendarny, co Super Bowl.

Super Bowl Halftime Show trwa ok. 15 minut i występują na nim największe muzyczne gwiazdy światowego formatu. W przeszłości zagrali na nim Madonna, Michael Jackson, U2, Beyonce, Bruno Mars i Red Hot Chilli Peppers. W tym roku gwiazdą Super Bowl Halftime Show była Rihanna.

Rihanna na Super Bowl

Swoją ostatnią płytę Rihanna wydała w 2016 roku. Od 5 lat nie koncertuje, a swój ostatni duży występ dała podczas gali rozdania Grammy w 2018 roku. Ogłoszenie Rihanny jako gwiazdy tegorocznego Super Bowl Halftime Show wywołało więc spore poruszenie. Wielu dało nawet nadzieje na powrót Rihanny do koncertowania i muzyki.

Rihanna na Super Bowl może i nie dała najbardziej spektakularnego występu. Nie zaprezentowała miliona różnych kreacji, nie zaprosiła żadnych gości, nie miała wielkiej sceny. Jej występ i tak jednak przejdzie do historii.

W niespełna 14 minut Rihanna zdążyła zaśpiewać aż 12 swoich największych przebojów, w tym „Umbrella”, „What’s My Name”, „We Found Love”, „Only Girl In The World” i „Diamonds”. Już w pierwszych sekundach występu ogłosiła też, że spodziewa się drugiego dziecka. Świat wiedział o pierwszej ciąży Rihanny i przyjściu dziecka na świat w 2022 roku, ale nikt nie widział, że Rihanna jest w zaawansowanej już drugiej ciąży. Już samo to oświadczenie wywołało wrzawę.

Najlepsze przyszło jednak w drugiej części występu. Rihanna wykorzystała chwyt marketingowy, którego mogą się teraz od niej wszyscy uczyć. W trakcie występu piosenkarka odłożyła na chwilę mikrofon i przypudrowała sobie twarz. Było to jedno z najlepszych lokowań produktu, jakie kiedykolwiek widziałam. Przecież patrząc na to, że występ Rihanny na Super Bowl oglądało ok. 100 milionów osób, to prawdopodobieństwo, że część z nich będzie chciała teraz kupić puder użyty przez artystkę na scenie, jest ogromne. To był istny majstersztyk w wykonaniu Rihanny, która od la skupia się na rozwoju swojej marki kosmetyków i właśnie zapewniła sobie rekordową sprzedaż jej pudru.

Jeśli interesuje was co to za puder, to podpowiadamy —-> Fenty Beauty by Rihanna Invisimatte Blotting Powder. Do kupienia w drogeriach Sephora.

Całość występu Rihanny na Super Bowl możecie zobaczyć pod linkiem —-> TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia