Poznaj najlepsze dopasowanie do Twojego znaku zodiaku w tegoroczne walentynki!

0
75

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, co oznacza, że ​​zakochani będą świętować swoją miłość.

Jednak nawet ci, którzy nie są w związku, będą doświadczać tej wyjątkowej kosmicznej energii w najbardziej romantycznym dniu w roku – może się okazać, że to właśnie wtedy znajdziesz swoją miłość!

Baran

21 marca do 20 kwietnia

Znaczenie: Niewiarygodnie pracowity, odnoszący sukcesy, ambitny i zdeterminowany znak Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba może znajdować się w Twoim miejscu pracy i w jego pobliżu lub w miejscu, do którego regularnie chodzisz, aby pracować nad swoimi finansami, perspektywami zawodowymi, zdrowiem i kondycją, a nawet ulepszeniami domu.

Karty pokazują, że spotkasz ich w ciągu najbliższych ośmiu tygodni, jednak luty wydaje się najbardziej prawdopodobny. Stanie się tak, gdy będziesz zajęty podejmowaniem jakiejś ważnej decyzji!

Byk

21 kwietnia do 21 maja

Walentynkowe karty tarota dla Byka: Sześć monet, Cztery różdżki

Znaczenie: Życzliwy, oddany, szczery i lojalny, godny zaufania znak Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba może być powiązana z pracą, ale może też przebywać w lokalnej społeczności lub szkole i wokół niej. Jest znana jako wspaniała osoba, która zawsze się pojawia i robi dobre uczynki.

Karty pokazują pokazują, że spotkasz ich w ciągu najbliższych czterech tygodni i oboje będziecie robić coś związanego z doskonaleniem; nauką, a nawet tworzeniem sieci. 

Bliźnięta

22 maja do 21 czerwca

Walentynkowe karty tarota dla Bliźniąt: As różdżek, As monet

Znaczenie: nowy na scenie, iskrzący, gotowy na wszystko, kochający zabawę znak ognia (Baran, Lew, Strzelec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba jest nowa w obszarze/miejscu pracy/kręgu towarzyskim/społeczności. Przynoszą falę optymizmu i entuzjazmu wszędzie tam, gdzie się znajdują. Od razu poczujesz charyzmatyczność tej osoby!

As monet pokazuje, że spotkasz ich w ciągu roku, ale maj wydaje się najbardziej prawdopodobny. Oboje uczestniczycie w nowym miejscu, zajęciach, wydarzeniu towarzyskim, miejscu pracy itp. Oboje robicie coś nowego po raz pierwszy i to jest to, co was łączy.

Rak

22 czerwca do 23 lipca

Walentynkowe karty tarota dla Raka: Cztery Puchary, Kochankowie

Znaczenie: Uduchowiony, enigmatyczny, nieco tragiczny, ale dramatyczny i niebezpieczny znak Wody (Ryby, Rak, Skorpion) jest dla Ciebie na kartach tarota Ta osoba może równie dobrze być kimś, kogo już spotkałeś lub mijałeś, a może nie w pełni widziałeś lub nie angażowałeś się wcześniej… ale to się zmieni.

Karty pokazują, że spotkasz ich począwszy od dnia dzisiejszego do czerwca i będzie to natychmiastowa „coś”, być może przygoda na jedną noc (która potrwa jeszcze wiele nocy). To ma wokół siebie wielką namiętną i seksualną chemię.

Lew

24 lipca do 23 sierpnia

Walentynkowe karty tarota dla Lwa: Siła, Rycerz Mieczy

Znaczenie: kolega Leo jest dla jest dla Ciebie na kartach tarota. Ta osoba jest wyzwaniem, fascynująca oraz wyzwala w Tobie pewnego rodzaju osobiste oświecenie, objawienie lub wzrost, który zmienia życie! Wnoszą nowe pomysły i energię do twojego świata, ale ponieważ Cię „łapią”, sprawiają, że wszystko jest takie łatwe.

Rycerz mieczy pokazuje, że spotkasz ich w nieco iskrzący sposób, co jest miłym sposobem na powiedzenie, że początkowo możesz ich nie lubić (chociaż będziesz atrakcyjny). Rada: nie oceniaj zbyt szybko.

Panna

od 24 sierpnia do 23 września

Walentynkowe karty tarota dla Panny: Dziesięć różdżek, Król Pucharów

Znaczenie: Intensywny, pracowity, przebojowy znak Ognia (Lew, Baran, Strzelec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba może być powiązana z czynnością, którą wykonujesz, która stanowi dla ciebie wyzwanie lub męczy (trener osobisty?) Może Cię zainspirują?

Król Pucharów pokazuje, że spotkasz ich w marcu, może dopiero w lipcu, i chociaż jesteście bardzo różnymi osobowościami, połączenie, chemia i przyciąganie są autentyczne, wzajemne i natychmiastowe. Czujesz się, jakbyś spotkał bratnią duszę.

Waga

24 września do 23 października

Walentynkowe karty tarota dla Wagi: Siedem mieczy, Koło fortuny

Znaczenie: Super ostry, nieodparty, enigmatyczny, nieco niebezpieczny znak Powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba jest być może kimś, z kim z jakiegoś powodu nie powinieneś się zadawać… ale serce chce tego, czego chce.

Koło fortuny pokazuje, że wszystko to wydarzy się w nieoczekiwanym miejscu/spotkaniu/połączeniu i ma potencjał, by naprawdę wstrząsnąć Twoim światem! To będzie namiętny i burzliwy romans – zapnij pasy.

Skorpion

Od 24 października do 22 listopada

Walentynkowe karty tarota dla Skorpiona: Dziewięć Mieczy, Cesarzowa

Znaczenie: Sprytny, światowy, mocny znak powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) jest dla Ciebie na kartach tarota. Są głębokie, uduchowione, wiedzące. Możesz opowiedzieć o mrocznym podbrzuszu życia i okropnych rzeczach, które robią ludzie (Twój ulubiony temat).

Cesarzowa pokazuje, że ta miłość ma bratnią duszę i potencjał na długo i szczęśliwie. Moglibyście się spotkać latem lub w okolicach lata. Być może będzie to maj… Ta relacja od pierwszego dnia okaże się istną rewelacją. Będzie intensywnie – tak, jak lubisz!

Strzelec

od 23 listopada do 21 grudnia

Walentynkowe karty tarota dla Strzelca: Pięć monet, Pustelnik

Znaczenie: Mądra, stara dusza, doświadczony, współczujący i wyrozumiały znak Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba ostatnio przeżyła jakąś traumę, stratę lub smutek. Przeszli przez najgorsze, więc wciąż są trochę zmęczeni. Potrzebują Twojego słońca!

Pustelnik pokazuje, że spotkacie się gdzieś, gdzie będziecie tylko we dwoje, być może na dłuższy czas (podróż?), zaczniecie rozmawiać i bardzo szybko się do siebie zbliżycie. Otwieracie się na siebie nawzajem i czujecie, że możecie dzielić się swoimi najbardziej wewnętrznymi przemyśleniami. 

Koziorożec

22 grudnia do 21 stycznia

Walentynkowe karty tarota dla Koziorożca: Dwie Różdżki, Rycerz Pucharów

Znaczenie: Zabawny, beztroski, płynący z prądem znak ognia (Lew, Baran, Strzelec) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba rośnie w Tobie. Na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, że nie są w Twoim typie (masz rację), ale przekonują Cię swoim swobodnym urokiem, humorem i uważnością.

Rycerz Pucharów pokazuje, że ma to ogromny potencjał w dłuższej perspektywie. Przeciwieństwa się przyciągają. Możecie spotkać się w marcu; sprawy zaczną się niepewnie, a potem nagle przerodzą się w coś naprawdę intensywnego.

Wodnik

od 22 stycznia do 19 lutego

Walentynkowe karty tarota dla Wodnika: Śmierć, Dziesięć Mieczy

Znaczenie: Na kartach czeka na Ciebie zupełnie inny rodzaj postaci, który zmieni twoje życie. Mogą być Skorpionami.

Są głębokie, mądre, duchowe, nieustraszone, ekscentryczne i niezależne. Ciągnie Was do siebie niczym magnes!

Dziesiątka mieczy pokazuje, że spotkasz ich w ciągu najbliższych 10 tygodni, ale luty wydaje się najbardziej prawdopodobny. Ta karta dotyczy zakończeń, odejścia, więc być może masz wcześniej romans, który odcinasz, gdy tylko spotkasz tę potężną osobę.

Ryby

20 lutego do 20 marca

Walentynkowe karty tarota dla Ryb: Cztery miecze, Wstrzemięźliwość

Znaczenie: Wyluzowany, biorący to, co jest i duchowo nastawiony znak Powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) jest dla Ciebie na kartach tarota.

Ta osoba w jakiś sposób odpręża się, kiedy się spotykasz – czy to w spa lub na siłowni, na zwolnieniu chorobowym z pracy, czy też podczas rekonwalescencji po jakiejś chorobie lub urazie.

Temperance pokazuje, że spotkacie się gdzieś na uboczu, poza zwykłymi miejscami, więc koniecznie odwiedź nowe miejsca tej zimy i wiosny. Pojawiają się nieoczekiwanie. Na początku nie jesteś pewien, ale to połączenie ma długoterminowy potencjał!

Brak postów do wyświetlenia