Poznaj zaskakującą dietę „najsilniejszej dziewczyny świata”, zwanej „damskim Herkulesem”

Date:

Makaron siły – tak w dwóch słowach można by określić dietę małej „Herkuleski”, która w wieku 10 lat zdołała pokonać swojego tatę w pojedynku zapaśniczym!

Varya Akulova zaczęła startować i wygrywać zawody w trójboju siłowym w wieku siedmiu lat.

Dziewczynka urodziła się w ukraińskim, górniczym miasteczku Krzywy Róg. Jej dieta – nie z wyboru – składała się tylko z makaronu i wody, ponieważ jej rodzina była biedna.

Akulova, która nauczyła się czytać w wieku zaledwie trzech lat, ważyła bardzo niewiele, ale wbrew pozorom przewróciła swojego ojca, Uriego, w meczu zapaśniczym – i to w wieku 10 lat!

Dziewczyna stała się niezwykle popularna, kiedy okazało się, że może podnieść czterokrotność swojej masy ciała pomimo swojej drobnej budowy.

Uri mówi, że jego córka była silniejsza od niego już w wieku 12 lat i wierzy, że jego rodzina ma rzadki gen siły, który ma niewielu innych. Potrafiła podnieść aż 48 kamieni!

Od tego czasu rodzice Akulovej twierdzą, że zauważyli jej niezwykłą siłę, gdy była zaledwie małym dzieckiem.

Akulova ustanowiła światowe rekordy, gdzie jej tata pozwolił jej pokazać tylko około 75 procent jej maksymalnej siły ze względów bezpieczeństwa.

Od czasu wywołania pogłosu na całym świecie, dziewczyna trenowała akrobatykę, boks, kickboxing, zapasy i żonglerkę cyrkową.

Z czasem, do swojej diety włączyła również jajka, makaron i mięso. Ponadto, codziennie pije szklankę mleka, aby uzupełnić niedobory wapnia.

Akulova przyznała, że ​​chciałaby, aby jej siła nie była taką tajemnicą, dodając, że chciałaby stać się bardziej masywna.

Powiedziała: „Nie biorę sterydów, biorę tylko multiwitaminy. Chciałabym być duża, naprawdę duża: 190 cm wzrostu i ponad 100 kg, jak mój tata”.

Myślicie, że dziewczynie – mimo drobnej budowy ciała – uda się osiągnąć taką wagę jak jej tacie?

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...