Poznaliśmy obsadę hollywoodzkiego debiutu Jana Komasy. To wielkie gwiazdy!

0
85
Jan Komasa (Elle)

Jan Komasa debiutuje w Hollywoodz! Reżyser nominowanego do Oscara „Bożego ciała” kręci swój pierwszy hollywoodzki film. W obsadzie wielkie gwiazdy.

Jan Komasa podbija Hollywood. Komasa to polski reżyser. To on stworzył „Boże ciało”, które zostało nominowane do Oscara. To też on odpowiada za filmy „Sala samobójców” i „Miasto 44”. Teraz wyreżyseruje swój pierwszy anglojęzyczny film. W hollywoodzkim debiucie Komasy wystąpią wielkie gwiazdy.

Jak donosi Hollywood Reporter Komasa wyreżyseruje film na podstawie scenariusza Lori Rosene-Gambino. „Anniversary” ma być prowokacyjnym thrillerem o bliskiej sobie rodzinie, w której następuje rozłam, kiedy w kraju pojawia się nowy ruch zwany „Zmianą”. W obsadzie zagrają takie gwiazdy jak Diane Lane, Kyle Chandler, Madeline Brewer, Zoey Deutch, Phoebe Dynevor, Mckenna Grace oraz Daryl McCormack. Diane Lane to aktorka znana chociażby z „Pod Słońcem Toskanii”. Phoebe Dynevor to z kolei ulubieńca publiczności z serialu „Bridgertonowie”. Grała tam Daphne. Na ekranie wystąpi też znany z oscarowych „Wilka z Wall Street” oraz „Manchester by the Sea” Kyle Chandler.

CZYTAJ: Novak Djokovic ujawnia, że ​​rozważał decyzję o emeryturze po oświadczeniu Rafaela Nadala

CZYTAJ: Nominowany do Oscara Jesse Eisenberg przyłapany na warszawskim dworcu

Brak postów do wyświetlenia