Nominowany do Oscara Jesse Eisenberg przyłapany na warszawskim dworcu

0
107
Jesse Eisenberg (foto: Getty Images)

Jesse Eisenberg przyłapany czekający na pociąg Intercity na warszawskim dworcu. Hollywoodzki aktor kręci w Polsce film. Razem z nim przez najbliższe tygodnie będzie w Polsce przebywać również inny znany aktor. Mowa o Kieranie Culkinie znanym z „Sukcesji”.

O tym, że Jesse Eisenberg kręci w Polsce film jest głośno już od kilku miesięcy. My informowaliśmy o tym 10 maja w tym tekście. Nominowany do Oscara aktor będzie przebywać w Polsce przez najbliższe kilka tygodni. Wraz z nim w zdjęciach bierze udział aktor Kieran Culkin. To gwiazdor znany z „Sukcesji” i”Kevina samego w domu”, a prywatnie brat słynnego Macaulaya Culkina.

Aktorzy kręcą w Polsce film „The Real Pain”. Komedia przemiesza się tu z dramatem i kinem drogi, a jeden z głównych tematów opowie o odkrywaniu swoich korzeni. W przypadku bohatera „The Real Pain” będzie chodzić o pochodzenie polskie. Historia rozegra się Nowym Jorku, Warszawie i Krasnymstawie. Bohaterowie zatrzymają się również w Lublinie, gdzie odwiedzają znaczące polskie obiekty kulturalne i historyczne. Prace nad filmem rozpoczną się pod koniec maja i potrwają do końca czerwca.

To dlatego warszawiacy mieli okazję 20 maja przyłapać Jesse’ego Eisenberga i Kierana Culkina. Obładowani czekali na pociąg Intercity na warszawskim dworcu. Zważywszy na to, że aktorzy kręcą tu film, chyba możemy częściej spodziewać się takich widoków.

CZYTAJ: Próbował oszukać sędziego. Teraz zapłaci prawie tyle, ile zarobił w 2023 roku

CZYTAJ: Robert Karaś na dobrej drodze do pobicia rekordu 10-krotnego Ironmana

Brak postów do wyświetlenia