Pudel przeszedł „upiorną” metamorfozę przebierając się za szkielet na Halloween!

Date:

Ten piesek przeszedł spektakularną przemianę na Halloween, którą zafundowali mu jego opiekunowie – wspólnie stworzyli „upiorny” team!

Pudel, pozornie szczęśliwy klient salonu fryzjerskiego z bardzo zakręconym ogonem, standardowo otrzymał nową, szykowną fryzurę, ale również…farbowanie.

Aby piesek przybrał kształt szkieletu, jego puszyste futro zostało zgolone do minimum, natomiast na reszcie futra, tj. białym elemencie, nałożono czarną farbę, aby „kości” się wyróżniały.

Z jakim rezultatem? Pies stał się…bardzo strasznym, pięknym zwierzęciem!

Heckin Good Dogs, konto na Twiterze, opublikowało 11-sekundowy klip, gdzie pokazuje nowy wizerunek psiaka w całej okazałości.

Jeden z komentatorów napisał: „Aww, wygląda tak uroczo”, podczas gdy inny zachwycali się: „Jeśli dostaniemy psa, musi to być teraz pudel, żebym mógł mu to robić przez cały rok”.

Inny fan tego wyglądu powiedział: „Pielęgnatory dla zwierząt to prawdziwa magia. Fakt, że potrafią to zrobić, jest niesamowity”.

https://twitter.com/HeckinGoodDogs/status/1582068981653188608?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1582068981653188608%7Ctwgr%5E729f3e531931a74e30f2189705373bb243f3406b%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F10%2F23%2Fpoodle-given-spooky-skeleton-makeover-for-halloween-17617795%2F

Dla tych, którzy martwią się o bezpieczeństwo używania barwnika na psie, uspokajamy – istnieją barwniki bezpieczne dla zwierząt, które bardziej ekstrawaganccy właściciele mogą używać na specjalne okazje.

Nigdy (!) nie należy używać farb do włosów ludzkich na zwierzętach, ponieważ ostre chemikalia mogą je spalić, a dodatkowo prawie wszystkie okażą się toksyczne w przypadku połknięcia, co jest wysoce prawdopodobne, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak często zwierzęta liżą swoje futro.

Niektóre psy mogą być rozluźnione, jeśli chodzi o wykonanie farbowania, ale inne mogą być zestresowane przez ten proces, więc upewnij się, że nie wystawiasz swojego zwierzaka na coś, co go zdenerwuje. Najpierw zdrowie i komfort zwierzęcia, a dopiero potem zabawa – i nigdy o tym nie zapominajmy.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...