Sierpniowe nowości Netflixa

0
110
Netflix (youtube)

Nowy miesiąc oznacza wysyp nowości od Netflixa. Oto sierpniowe nowości Netflixa, które wpadły nam w oko.

Początek miesiąca na platformie Netflixa jak zwykle oznacza deszcz filmowych i serialowych nowości. W sierpniu Netflix zaprasza nas m.in. na dreszczyk emocji sportowych, kulisy procesu celebrytów uznanego za rozprawę dekady oraz dramaty miłosne zakochanej pary wystawionej na próbę przez przeszłość.

Depp kontra Heard

O tej propozycji Netflixa pisaliśmy już kilka dni temu. Warto ją jednak przypomnieć, ponieważ to, jaki zainteresowanie wzbudzał proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard oraz to, jaką dyskusję wywołał o roli prawdy w dzisiejszym świecie, robi wrażenie. Dokument „Depp kontra Heard” zagląda za kulisy procesu o zniesławienie Johnyy’ego Deppa przez byłą żonę Amber Heard. Produkcja prezentuje zeznania obu stron i odpowiada na pytania o kondycję społeczeństwa i prawdy.

Miłość do kwadratu bez granic

Pamiętacie komedię romantyczną o nauczycielce dorabiającej w tajemnicy jako modelka, żeby spłacić długi ojca? O tym właśnie była pierwsza część trylogii „Miłość do kwadratu”. Piszę „trylogii”, ponieważ seria doczekała się już trzeciej części. Związek popularnego influencera i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki zostaje wystawiony na próbę, gdy postać z przeszłości zagraża ich szczęśliwemu życiu.

Sportowe opowieści, część 3

Doceniony przez krytyków serial dokumentalny „Sportowe opowieści” powraca z trzecią częścią złożoną z czterech epickich opowieści ujawniających kulisy różnorodnego (i zwariowanego) świata sportu.

Zabić ból

Przyczyny i skutki epidemii opioidowej w USA to temat tego dramatu, którego bohaterami są sprawcy, ofiary i prawniczka, która pragnie odkryć prawdę. „Zabić ból” może być głośnym hitem.

Misja Stone

Agentka pracująca dla tajnej organizacji dbającej o utrzymanie pokoju na świecie próbuje powstrzymać hakerkę przed wykradnięciem niebezpiecznej broni. Kolejna produkcja z Gal Gadot w roli twardej kobiety. Towarzyszyć jej będzie m.in. Jamie Dornan z „50 twarzy Greya”

CZYTAJ: Robert Karaś na dopingu?! Polak może stracić rekord świata

CZYTAJ: Kevin Spacey uniewinniony! Aktor oczyszczony z wszelkich zarzutów przestępstw seksualnych

Brak postów do wyświetlenia