Sussexowie przygotowują kolejną produkcję z Netflixem. Ile zarobili na „Harry i Meghan”?

0
256

Od kilku tygodni jest głośno o nowej produkcji Netflixa pt. „Harry i Meghan”. To miniserial dokumentalny, w którym książę Harry i Meghan Markle opowiadają swoją wersję wydarzeń związanych z ich wystąpieniem z brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że Sussexowie pracują nad kolejną produkcją z Netflixem. Oto ile zarobili na dokumencie „Harry i Meghan” i co wiemy o ich nowej współpracy z Netflixem.

Sussexowie od dawna planowali nakręcić „Harry i Meghan”

Książę Harry i Meghan Markle podpisali umowę z Netflixem w 2020 roku, zaraz po tym, jak zrezygnowali z funkcji aktywnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Miniserial wyreżyserowany przez Liz Garbus stał się hitem na platformie Netflix, choć został potępiony i srogo przyjęty w Wielkiej Brytanii.

Ile Sussexowie zarobili na „Harry i Meghan”?

Chociaż Netflix ani para królewska nie wydali oficjalnego oświadczenia w sprawie zarobków pary za nakręcenie dokumentu, kilka mediów poinformowało, że umowa między nimi opiewała na 100 milionów dolarów, aby kontynuować współpracę z firmą produkcyjną księcia Harry’ego i Meghan, Archewell Productions.

Sussexowie pracują nad kolejną produkcją z Netflixem

Współpraca firmy Sussexów z Netflixem obejmie filmy dokumentalne, seriale dokumentalne, filmy fabularne, scenariusze i programy dla dzieci. Do końca miesiąca Netflix wystartuje z kolejną produkcją Archewell, „Live to Lead”, która będzie poruszała różne tematy niemające nic wspólnego z życiem księcia i księżnej Sussex.

Brak postów do wyświetlenia