Sussexowie przygotowują kolejną produkcję z Netflixem. Ile zarobili na „Harry i Meghan”?

Date:

Od kilku tygodni jest głośno o nowej produkcji Netflixa pt. „Harry i Meghan”. To miniserial dokumentalny, w którym książę Harry i Meghan Markle opowiadają swoją wersję wydarzeń związanych z ich wystąpieniem z brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że Sussexowie pracują nad kolejną produkcją z Netflixem. Oto ile zarobili na dokumencie „Harry i Meghan” i co wiemy o ich nowej współpracy z Netflixem.

Sussexowie od dawna planowali nakręcić „Harry i Meghan”

Książę Harry i Meghan Markle podpisali umowę z Netflixem w 2020 roku, zaraz po tym, jak zrezygnowali z funkcji aktywnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Miniserial wyreżyserowany przez Liz Garbus stał się hitem na platformie Netflix, choć został potępiony i srogo przyjęty w Wielkiej Brytanii.

Ile Sussexowie zarobili na „Harry i Meghan”?

Chociaż Netflix ani para królewska nie wydali oficjalnego oświadczenia w sprawie zarobków pary za nakręcenie dokumentu, kilka mediów poinformowało, że umowa między nimi opiewała na 100 milionów dolarów, aby kontynuować współpracę z firmą produkcyjną księcia Harry’ego i Meghan, Archewell Productions.

Sussexowie pracują nad kolejną produkcją z Netflixem

Współpraca firmy Sussexów z Netflixem obejmie filmy dokumentalne, seriale dokumentalne, filmy fabularne, scenariusze i programy dla dzieci. Do końca miesiąca Netflix wystartuje z kolejną produkcją Archewell, „Live to Lead”, która będzie poruszała różne tematy niemające nic wspólnego z życiem księcia i księżnej Sussex.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...