Najlepsze filmy świąteczne dla całej rodziny

0
150

Rodzinny seans filmowy to zawsze dobry pomysł. Jeśli spędzacie te święta Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie, to nadszedł czas, aby wspólnie obejrzeć jedne z najlepszych klasycznych filmów świątecznych dla całej rodziny!

Nie wiem jak wy, ale ja kocham święta. Uwielbiam te wszystkie świąteczne piosenki i filmy, na których seans czekam cały rok z utęsknieniem. Dlatego też podzielę się z wami zestawieniem filmów, które uwielbiam oglądać w czasie świąt, bo świąteczny seans filmowy, to zawsze dobry pomysł na spędzenie wspólnego czasu z rodziną.

Ta lista świątecznych filmów do obejrzenia całą rodziną jest pełna zabawnych klasyków, które wszyscy pokochacie. Poczujcie świąteczną atmosferę i obejrzyjcie film.

Kevin sam w domu

Wiem, że oglądanie, jak Kevin znowu zostaje sam w domu, stało się polską tradycją świąteczną. Pewnie więc nawet nie musiałam wam o tym filmie przypominać, ale to mój ulubiony film, więc chciałam od niego zacząć.

„Kevin sam w domu” to najlepszy wybór na liście rodzinnych filmów bożonarodzeniowych. Myślę, że to jeden z najlepszych świątecznych filmów wszech czasów! Opowiada o ośmioletnim Kevinie McCallisterze, przypadkowo pozostawionym, gdy jego rodzice wyjeżdżają na świąteczne wakacje, który wyrusza na przezabawną, szaloną misję obrony rodzinnego domu, gdy dwóch nieudolnych włamywaczy próbuje się włamać i zostaje wplątanych w oszałamiające pułapki Kevina.

Ekspres polarny

Tom Hanks błyszczy w tym świątecznym klasyku, ukochanej, chwytającej za serce historii. „Ekspres polarny” to historia młodego chłopca, który w Wigilię Bożego Narodzenia wsiada do potężnego magicznego pociągu jadącego na Biegun Północny i do domu Świętego Mikołaja. To, co się rozwija, to podróż do samopoznania, która pokazuje chłopcu, że cud życia nigdy nie gaśnie dla tych, którzy wierzą.

Elf

To kolejny z rodzinnych świątecznych filmów, których nie można przegapić. Will Ferrell jest taki zabawny! Ten przezabawny film bożonarodzeniowy opowiada historię osieroconego dziecka, które przez pomyłkę wczołga się do torby Mikołaja z prezentami w Wigilię i zostaje przetransportowane z powrotem na Biegun Północny i zostaje wychowane jako elf. Wiele lat później Buddy dowiaduje się, że tak naprawdę nie jest elfem i wyrusza w podróż do Nowego Jorku, aby odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość.

The Holiday

„The Holiday” to kultowa komedia świąteczna w gwiazdorskiej obsadzie, która opowiada o tym, że gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Właścicielkę agencji reklamowej, która mieszka w Los Angeles i właśnie zdradził ją facet. Z kolei pod Londynem jest dziennikarka, mieszkającą w małej angielskiej miejscowości, której wielka miłość nieoczekiwanie zaręczyła się z inną. Kobiety poznają się na portalu, na którym można zamienić się domami na czas urlopu i postanawiają wymienić się swoimi posiadłościami na czas świąt. Żadna nie spodziewa się, że odnajdzie miłość, która pokaże, że świat może być na nowo piękny.

Śnięty Mikołaj

„Śnięty Mikołaj” opowiada historię Scotta, w jego podróży do zostania Świętym Mikołajem. Scott dostaje tę pracę po tym, jak przypadkowo przestraszył na śmierć byłego Świętego Mikołaja, gdy ten stał na dachu. Scott jest zmuszony wziąć się za ratowanie świąt Bożego Narodzenia.

Magazyn „People” uznał ten film za jeden z najzabawniejszych i najbardziej pomysłowych filmów świątecznych, jakie powstały. Uwaga! Są jeszcze dwie kolejne części i świeżo wydany serial na Disney +.

Kevin sam w Nowym Jorku

Jeśli widzieliście już pierwszy film „Kevin sam w domu” i chcecie więcej, to świetna kontynuacja! Wspaniała wiadomość jest taka, że Kevin McCallister spędza wakacje w Nowym Jorku! Zła wiadomość, że jego rodzice spędzają je na Florydzie! Po raz kolejny odseparowany od rodziny Kevin udaje się znaleźć jedzenie, zakwaterowanie i rozrywkę, korzystając z karty kredytowej ojca. Jego podróż przybiera niebezpieczny obrót, gdy Wet Bandits, Harry i Marv, których przegonił ze swoją domu w pierwszej części, uciekają z więzienia i wpadają na niego w Nowym Jorku. Teraz Kevin musi ponownie ich prześcignąć i zrobić psikusa w tej podniebnej przygodzie z dwukrotnie większą pomysłowością, dwukrotnie większą dziecięcą mocą i dwukrotnie większą dawką śmiechemu niż oryginał.

Wesołych świąt! Miłego seansu!

Brak postów do wyświetlenia