Ta kobieta jeździ dookoła świata ze swoim owczarkiem niemieckim!

0
91

Widok motocyklisty jadącego drogą z owczarkiem niemieckim na tylnym siedzeniu nie jest codziennością. Nic więc dziwnego, że Jess Stone, jadąca z jej ukochanym psem Moxie, przyciąga wielu widzów.

„W każdym samochodzie, który przejeżdża obok nas, ludzie wyciągają telefony, prawie powodując wypadki, ponieważ próbują zrobić zdjęcie” – powiedziała CNN Travel. „To zabawne”.

https://www.goruffly.com/wp-content/uploads/Wind-rain-and-DEEP-MUD-above-the-Arctic-Circle-S02-E01-%F0%9F%87%A8%F0%9F%87%A6.jpeg

Stone i Moxie, który waży około 34 kilogramów, są obecnie 10 miesięcy w epickiej wyprawie, podczas której przemierzą około 90 krajów w Ameryce Środkowej, Północnej i Południowej, a także w Afryce, Europie i Azji. Para jest w drodze od marca ubiegłego roku, kiedy wyruszyli wraz z mężem Stone, Gregiem, który jedzie za nimi.

Jess Stone wyruszyła w przygodę z Moxie w celu zebrania 100 tysięcy dolarów dla organizacji non-profit Girl Up. Jest to inicjatywa rozwoju przywództwa skoncentrowana na dziewczynach, skupiająca się na równości dla dziewcząt i kobiet w miejscach, w których są one niesłyszane lub niedostatecznie reprezentowane.

Całą podróż można śledzić i wspierać na https://www.goruffly.com/

Świetna i jakże efektywna inicjatywa!

Brak postów do wyświetlenia