Powstał film w gwiazdorskiej obsadzie o supergwieździe futbolu Tomie Brady

0
123

Tom Brady to jedyny zawodnik w historii futbolu amerykańskiego, któremu udało się wygrać słynne Super Bowl siedem razy z rzędu. To prawdziwa supergwiazda i legenda NFL, która doczekała się właśnie własnego filmu. „80 for Brady” to oparta na faktach komedia sportowa opowiadająca o czterech bardzo wyjątkowych i może nieco nieoczywistych fankach Brady’ego, które wyruszają w podróż, by obejrzeć go w akcji na Super Bowl LI.

Tom Brady. Żywa legenda NFL

Tom Brady rozpoczął karierę w futbolu amerykańskim w 1992 roku. W 2000 roku został wybrany w 6. rundzie draftu NFL przez New England Patriots jako 199. w kolejności. Brady pozostał zawodnikiem New England Patriots przez następne 19 lat. Wspólnie z nimi wygrał siedmiokrotnie Super Bowl, został pięciokrotnym Super Bowl MVP i trzykrotnym MVP sezonu zasadniczego. Do niego należy kilkadziesiąt rekordów ligi i choć przeszedł na emeryturę, to z niej powrócił i gra obecnie dla Tampa Bay Buccaneers.

Powstał film dla Toma Brady’ego

Wyczyny Toma Brady’ego sprawiły, że jego historią zainteresowało się Hollywood. „80 for Brady” opowie o czterech 80-letnich kobietach i przyjaciółkach, które wyruszają w podróż, by obejrzeć mecz Toma Brady’ego na Super Bowl LI. „80 for Brady” jest inspirowany prawdziwą historią czterech największych fanek New England Patriots, a dokładniej byłego rozgrywającego Toma Brady’ego. „80 for Brady” opiera się na czterech kobietach, granych przez Lily Tomlin, Jane Fondę, Ritę Moreno i Sally Field. Decydują się na kaprys, aby udać się do Houston, aby zobaczyć Toma Brady’ego grającego w Super Bowl, myśląc, że może to być jego ostatni raz w tych rozgrywkach, bo zbliżał się do czterdziestki.

Brak postów do wyświetlenia