Powstał film w gwiazdorskiej obsadzie o supergwieździe futbolu Tomie Brady

Date:

Tom Brady to jedyny zawodnik w historii futbolu amerykańskiego, któremu udało się wygrać słynne Super Bowl siedem razy z rzędu. To prawdziwa supergwiazda i legenda NFL, która doczekała się właśnie własnego filmu. „80 for Brady” to oparta na faktach komedia sportowa opowiadająca o czterech bardzo wyjątkowych i może nieco nieoczywistych fankach Brady’ego, które wyruszają w podróż, by obejrzeć go w akcji na Super Bowl LI.

Tom Brady. Żywa legenda NFL

Tom Brady rozpoczął karierę w futbolu amerykańskim w 1992 roku. W 2000 roku został wybrany w 6. rundzie draftu NFL przez New England Patriots jako 199. w kolejności. Brady pozostał zawodnikiem New England Patriots przez następne 19 lat. Wspólnie z nimi wygrał siedmiokrotnie Super Bowl, został pięciokrotnym Super Bowl MVP i trzykrotnym MVP sezonu zasadniczego. Do niego należy kilkadziesiąt rekordów ligi i choć przeszedł na emeryturę, to z niej powrócił i gra obecnie dla Tampa Bay Buccaneers.

Powstał film dla Toma Brady’ego

Wyczyny Toma Brady’ego sprawiły, że jego historią zainteresowało się Hollywood. „80 for Brady” opowie o czterech 80-letnich kobietach i przyjaciółkach, które wyruszają w podróż, by obejrzeć mecz Toma Brady’ego na Super Bowl LI. „80 for Brady” jest inspirowany prawdziwą historią czterech największych fanek New England Patriots, a dokładniej byłego rozgrywającego Toma Brady’ego. „80 for Brady” opiera się na czterech kobietach, granych przez Lily Tomlin, Jane Fondę, Ritę Moreno i Sally Field. Decydują się na kaprys, aby udać się do Houston, aby zobaczyć Toma Brady’ego grającego w Super Bowl, myśląc, że może to być jego ostatni raz w tych rozgrywkach, bo zbliżał się do czterdziestki.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Adidas łączy siły z muzłumańską grupą spacerowiczów

W tym tygodniu Adidas połączy siły z grupą pieszych...

T-Mobile kupi Mint Mobile Ryana Reynoldsa za 1,35 miliarda dolarów

Ryan Reynolds otrzyma niezłą wypłatę!T-Mobile ogłosiło w zeszłą środę,...

Paul Merson wyjaśnia, dlaczego powrót Gabriela Jesusa „spowoduje problemy” Arsenalu

Paul Merson twierdzi, że długo oczekiwany powrót Gabriela Jesusa...

Obraz Kandinsky’ego odzyskany przez spadkobierców ofiar Holokaustu ustanowił rekord aukcji

Obraz rosyjskiego modernisty Wassily'ego Kandinsky'ego, który kiedyś należał do...