Tego, co zrobiła księżna Kate na nagrodach BAFTA raczej nie ma w dworskiej etykiecie

0
80

Tego, co zrobiła księżna Kate księciu Williamowi na czerwonym dywanie nagród BAFTA, raczej nie ma dworskiej etykiecie. Pisze o tym cały świat. O co chodzi?

Księżna Kate i książę William wzięli udział w gali rozdania nagród BAFTA. To najważniejsze wyróżnienia brytyjskiego przemysłu filmowego. Para błyszczała na czerwonym dywanie, a później wzruszyła do łez, kiedy Helen Mirrem oddawała na scenie hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. To nie o tym jednak pisze cały świat.

Świat rozpisuje się o momencie z czerwonego dywanu, który wyłapali wielbiciele pary. Rodzina królewska nie okazuje sobie publicznie czułość. Księżna Kate chyba o tym zapomniała, ponieważ wykonała w stronę męża bardzo intymny gest. Choć teoretycznie złamała etykietę, świat pokochał ten moment, a jej fani jeszcze bardziej polubili. Fani zauważyli, że księżna Kate dała mężowi klapsa w tyłek na czerwonym dywanie. Wskazali, że para królewska wyglądała na całkowicie zakochaną i nie mogła się nacieszyć!

Książę William bierze udział w dorocznym wydarzeniu, które „uhonorowuje najlepsze brytyjskie i międzynarodowe wkłady w film”, ponieważ został mianowany prezesem BAFTA w 2010 roku.

Brak postów do wyświetlenia