To będzie ostatni film Quentina Tarantino!

0
187

Quentin Tarantino jest gotowy pożegnać się z Hollywood. Reżyser napisał właśnie scenariusz do swojego ostatniego w karierze filmu. Wiemy o czym będzie!

Quentin Tarantino to jeden z najbardziej uznanych, utytułowanych i rozpoznawalnych reżyserów współczesnej kinematografii. Przedstawiciel kina autorskiego (kino charakterystyczne dla poszczególnych twórców, będące wyrazem ich indywidualnego stylu i wizji artystycznej). Nakręcił takie filmy jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill”, „Bękarty wojny”, „Django” czy „Pewnego razu w Hollywood”. Teraz, przygotował scenariusz so swojej finałowej produkcji.

Quentin Tarantino jest gotowy pożegnać się z Hollywood. Reżyser skończył pisać scenariusz do swojego ostatniego filmu w karierze. Produkcja będzie nosić tytuł „The Movie Critic” i jak donosi Hollywood Reporter, opowie o latach 70. i Pauline Kael, wybitnej krytyczce filmowej, której fanem jest Tarantino.

Na ten moment Tarantino nie wypowiada się na temat projektu. Nie jest więc wiadomo, kto wystąpi w produkcji. Hollywood Reporter podaje, że zdjęcia na planie filmowym mają ruszyć jesienią tego roku.

Brak postów do wyświetlenia