To dopiero przyjaźń! Małpa wybrała się na przejażdżkę na grzbiecie swojego przyjaciela jelenia!

0
175

Ten niezwykły duet zachwyca nie tylko miłośników dzikiej przyrody, ale również tych, którzy śledzą losy zwierząt online!

Kilka dni temu, w południowych Indiach, zauważono jelenia – w zwyczajnych warunkach, nie byłoby w tym nic dziwnego. Jednak na grzbiecie jelenia, znajdowała się…mała małpka! Zarówno jelonek, jak i małpa, wydawali się przyjemnie spędzać czas na wspólnej przejażdżce. Szczególnie małpka, która czerpała radość ze „spaceru” na swoim czworonożnym przyjacielu!

Duet wędrujący dookoła indyjskiego kampusu technologicznego „sprawdza” niektóre krzewy, drzewa, ale również i…rury! Okazuje się, że zwierzaki były bardzo ciekawe otaczającego je terenu – nie omieszkały ominąć najmniejszego elementu!

Nie jest wiadome, co było docelowym celem owego „spaceru”, a także jak długo trwała wycieczka tej nietypowej pary. Jesteśmy jednak przekonani, że ta radosna przejażdżka w Chennai w Tamil Nadu, sprawiła obu zwierzakom dużą przyjemność.

Zarówno jeleń, jak i małpa, wydają się stosunkowo małe – choć ich wiek nie jest znany, możemy założyć, że są to „zapoznawcze” przejażdżki rejonu, w którym przystało im żyć.

Okazuje się, że więź pomiędzy małpami i jeleniami, już wcześniej była znana – oba te gatunki wpływają na siebie niezwykle pozytywnie! Uważa się, że małpy mogą pielęgnować jelenie, a te z kolei umożliwiają im jedzenie wszelkich owoców upuszczonych przez makaki.

Spotkaliście się z takim nietypowym połączeniem w przyjaźni?

Brak postów do wyświetlenia