To dopiero przyjaźń! Małpa wybrała się na przejażdżkę na grzbiecie swojego przyjaciela jelenia!

Date:

Ten niezwykły duet zachwyca nie tylko miłośników dzikiej przyrody, ale również tych, którzy śledzą losy zwierząt online!

Kilka dni temu, w południowych Indiach, zauważono jelenia – w zwyczajnych warunkach, nie byłoby w tym nic dziwnego. Jednak na grzbiecie jelenia, znajdowała się…mała małpka! Zarówno jelonek, jak i małpa, wydawali się przyjemnie spędzać czas na wspólnej przejażdżce. Szczególnie małpka, która czerpała radość ze „spaceru” na swoim czworonożnym przyjacielu!

Duet wędrujący dookoła indyjskiego kampusu technologicznego „sprawdza” niektóre krzewy, drzewa, ale również i…rury! Okazuje się, że zwierzaki były bardzo ciekawe otaczającego je terenu – nie omieszkały ominąć najmniejszego elementu!

Nie jest wiadome, co było docelowym celem owego „spaceru”, a także jak długo trwała wycieczka tej nietypowej pary. Jesteśmy jednak przekonani, że ta radosna przejażdżka w Chennai w Tamil Nadu, sprawiła obu zwierzakom dużą przyjemność.

Zarówno jeleń, jak i małpa, wydają się stosunkowo małe – choć ich wiek nie jest znany, możemy założyć, że są to „zapoznawcze” przejażdżki rejonu, w którym przystało im żyć.

Okazuje się, że więź pomiędzy małpami i jeleniami, już wcześniej była znana – oba te gatunki wpływają na siebie niezwykle pozytywnie! Uważa się, że małpy mogą pielęgnować jelenie, a te z kolei umożliwiają im jedzenie wszelkich owoców upuszczonych przez makaki.

Spotkaliście się z takim nietypowym połączeniem w przyjaźni?

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...