To hit internetu! Sztuczna inteligencja połączyła filmy „Barbie” i „Oppenheimer” proponując „Barbenheimer”

0
232
(Foto: IGN)

„Barbie” i „Oppenheimer” to najbardziej wyczekiwany premiery kinowe tego roku. W nieoczekiwanym zwrocie twórczej błyskotliwości światy „Oppenheimera” i „Barbie” zderzyły się w jedność dzięki pomysłowemu wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Oto zwiastun „Barbenheimer” stworzony przez sztuczną inteligencję.

W oczekiwaniu na premierę „Barbie” i „Oppenheimera” eksperci branżowi przewidywali bezprecedensowy sukces kasowy obu filmów. Dziś, 21 lipca, filmy te wchodzą do kin i okaże się, który cieszył się większą popularnością. Tymczasem w sieci powstało coś, co tylko potwierdza przekonania filmowców o tym, że te filmy są najbardziej wyczekiwanymi premierami roku.

W internecie pojawił się „Barbenheimer”. To kinowy crossover powstały dzięki współpracy Redditora imieniem Matsky1 i sieci neuronowej Midjourney. Ta niezwykła kreacja splata fabułę i postacie „Oppenheimera” ze stylem i wdziękiem „Barbie”. To najlepsze połączenie łączy historię Roberta Oppenheimera, granego przez Cilliana Murphy’ego w filmie Christophera Nolana, ale teraz przedstawianego przez wygenerowaną przez sztuczną inteligencję wersję Margot Robbie jako Barbie, która wyrusza na badania jądrowe, zakładając modny różowy mundur, obejmując kultową estetykę lalki.

CZYTAJ: Jeśli strajk będzie trwać, czerwony dywan w Wenecji zostanie pusty. Dlaczego aktorzy strajkują?

CZYTAJ: Pilne! UCI zakazuje transpłciowym kolarkom udziału w wyścigach kobiet

Brak postów do wyświetlenia