Trwają pracę nad 3. sezonem serialu „Belfer”

0
118
Belfer (Canal +)

Czy są tutaj fani „Belfra”? To polski serial kryminalny produkowany przez Canal+. Pierwszy sezon miał premierę w 2016 roku. Teraz odtwórca głównej roli, Maciej Stuhr, ogłosił, że zbliża się premiera 3. sezonu serialu. Oto co wiemy.

„Belfer” to polski serial kryminalny o nauczycielu polonistyki, który zostaje uwikłany w morderstwo. W pierwszym sezonie polonista pracuje w kilkutysięcznych Dobrowicach, gdzie na własną rękę postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci 17-letniej Joanny Walewskiej, wzorowej uczennicy. W drugim sezonie nauczyciel zostaje zmuszony do pracy we Wrocławiu, gdzie okazuje się, że na terenie liceum toczy się mordercza gra, a on nie znalazł się tam przypadkowo. Co wydarzy się w trzecim sezonie?

Trzeci sezon „Belfra” będzie nosić tytuł „Belfer: ostatnia lekcja”. Zadebiutuje jesienią tego roku. W roli głównej powróci Maciej Stuhr. W trzecim sezonie Belfer powróci w swoje rodzinne strony i rozpocznie pracę w liceum jako wychowawca klasy maturalnej. Wtedy znowu dojdzie do morderstwa. Podczas rejsu wycieczkowego utonie jeden z uczniów, a jego śmierć zrodzi liczne pytania, gdyż związek z nią może mieć praktycznie każdy z otoczenia nastolatka.

— Wracając po tak długim czasie do pomysłu kontynuacji jednego z naszych flagowych seriali, musieliśmy zastanowić się nad wszystkimi elementami, które zdecydowały o sukcesie „Belfra”. Zależało nam, żeby przy kontynuacji widz czuł, że wraca do świata, który pokochał, ale jednocześnie był zaskoczony tym, jak skrojona jest tu wielowątkowa fabuła i jak wiele twistów scenarzyści zawarli w intrydze. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnia lekcja z Zawadzkim wiąże się z dużymi oczekiwania fanów. Tym bardziej że na ostatnią lekcję każdy, kto chodził do szkoły, czekał najbardziej. W przypadku „Belfra” to będzie lekcja, której na pewno nikt nie zapomni – powiedziała Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia